4500TL'ye kadar telefon önerisi

rex-6126

Kilopat
Merhaba. Bu bütçe ile en iyi tercih hangisi olur? Önerilerinizi bekliyorum acilen sipariş edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alacaksanız Google Play Hizmetlerini bile sıkıntılı açar hocam. ama yine de önereyim

TCL 30 SE
Omix X400
Infinix Hot 10
Techno Spark 8c

Hocam TCL telefonlardan uzak durun derim yaklaşık 1 ay kadar kullandım Vestel venüsün daha iyi olduğunu söyleyebilirim
Omix de öyle ama bütçe düşük ya o yüzden mecburi önerdim.

Şu an P Smart 2019 kullanılıyor, iyice yavaşladı. O telefonun yerini yeni alacağım telefon alacak ufak tefek görüntülü konuşma, WhatsApp, Instagram gibi şeyler yapılacak bu fiyata alınmaz mı diyorsunuz

TCL 30 SE
Omix X400
Infinix Hot 10
Techno Spark 8C

POCO C40 ve Realme C53 nasıldır?

Son düzenleme:
Şu an P Smart 2019 kullanılıyor, iyice yavaşladı. O telefonun yerini yeni alacağım telefon alacak ufak tefek görüntülü konuşma, WhatsApp, Instagram gibi şeyler yapılacak bu fiyata alınmaz mı diyorsunuz
Bulabilirsen 2.elde C25S mantıklı olur.2500-3000TL civarıdır zaten.Aktif kullanıyorum.Günlük kullanım için çok yeterli.

Bulabilirsen 2.elde C25S mantıklı olur. 2500-3000TL civarıdır zaten. Aktif kullanıyorum. Günlük kullanım için çok yeterli.

O fiyatlara bulamadım, işin aslı sıfır istiyorum. Mecburen bütçeyi 5000-5500 TL yapacağız arkadaşlar bu fiyatlara var mı en iyisi bu dediğiniz cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı