450TL'ye klavye önerisi

Ben Gamepower Warlock blue switch klavye ile oyun oynuyorum başım ağrıyor bir süre sonra klavyenin sesinden. Yani bence de fazla ses çıkarıyor.

Membran mı mekanik mi?
Şimdi ben rampage'in mekanik klavyesini kullanıyorum.Fakat memmnun değilim.Blue switch çok ses çıkartıyor bu yüzden Red switch olursa iyi olur membran hiç denemedim yazılımlı ve ışıkları kontrol etmek istiyorum.
https://www.hepsiburada.com/gamepower-saber-rgb-mekanik-mavi-switch-klavye-pm-HB00000NDP91 normalde geçen yıl 400'dü ama malum ekonomi klavye güzel bence Blue Switch hayvan gibi ses çıkarmaz tam orta ayarında, RGB manyağı bir şey zaten.
Elimde bir blue switch var çok ses çıkartıyor ayrıca tuş basmama gibi sorunlarını duydum.Gamepower medusa kullanıyorum 4 yıl geçti hala bir sorunum yok.Fakat klavyelerde bir sorun var.
Yazılımlı istiyorum bunun yazılımı yok ve G1,G2 makro tuşlu istiyorum olmaz ise makrosuzda önerebilirsiniz.
Orta ayarı falan yok. Basbayağı hayvan gibi ses çıkarıyor. Bunu kullanan herkes söyleyebilir.
Hocam sizin bir öneriniz var mı?
Yazılımlı istiyorum hocam.
Yok o hayvan sesi çıkarmıyor anlamında dedi herhalde. Havlamıyor falan ya ondan.
Klavye önerir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı