450W 80+ Bronze PSU ve GTX 1060 Gaming X yeterli mi?

Semih Kardaş

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi 450W 80+ bronze PSU'ya GTX 1060 Gaming X yeterli olur mu?

GTX 1060 ARMOR modeli yeterli oluyor fakat Gaming X modelinin görüntüsünün daha çok hoşuma gittiğinden dolayı onu almak istiyorum fakat 450W 80+ Bronze bir PSU kullanıyorum. "Technopat GTX 1060 Sistem Toplama Rehberi" videosundaki sistemi topladım ve alırken de aklımda 450W yetersiz olacakmış gibi bir hisse kapıldım. Sizce böyle bir PSU'ya Gaming X modeli yeterli gelebilir mi?

(PSU: Corsair VS450)

Son düzenleme:
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi 450W 80+ bronze PSU'ya GTX 1060 Gaming X yeterli olur mu?

GTX 1060 ARMOR modeli yeterli oluyor fakat Gaming X modelinin görüntüsünün daha çok hoşuma gittiğinden dolayı onu almak istiyorum fakat 450W 80+ Bronze bir PSU kullanıyorum. "Technopat GTX 1060 Sistem Toplama Rehberi" videosundaki sistemi topladım ve alırken de aklımda 450W yetersiz olacakmış gibi bir hisse kapıldım. Sizce böyle bir PSU'ya Gaming X modeli yeterli gelebilir mi?

(PSU: Corsair VS450)

Corsair'ın en kötü serilerinden biri VS serisidir onun yerine high power ECO 450W daha iyi olacaktır.

Arkadaşlar ben güç kaynağını çoktan aldım. Siz bana sadece yeter mi, yetmez mi onu söyleyin yeter. Bir de neye dayanarak cevabınızı veriyorsunuz onu bildirin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı