450W ile GTX 1650 kullanılır mı?

0 almak istiyorum, 2. eller ile aralarında 1500TL falan var. Ayrıca 2. ellere güvenemiyorum.

O kartı sıfır almak kusura bakmayın ama direk kaba tabir ile kerizlik. 2.Ele neden güvenmiyorsunuz? Gidersin testlerini yaparsın testler iyi ve kartın kozmetiğinde de bir sorun yok ise alırsın 1 saatini almaz bu işlemler. 6K TL bütçede 4K TL'ye RX 6600 artan 2K TL'ye PSU alırsın yahu.

Bakın örnek olarak. 4.5K TL'ye RX 6600 bulunabiliyor. Pazarlık ile düşüş yaşar.

Artan paraya da PSU alıyorsun.

O kartı sıfır almak kusura bakmayın ama direk kaba tabir ile kerizlik. 2.Ele neden güvenmiyorsunuz? Gidersin testlerini yaparsın testler iyi ve kartın kozmetiğinde de bir sorun yok ise alırsın 1 saatini almaz bu işlemler. 6K TL bütçede 4K TL'ye RX 6600 artan 2K TL'ye PSU alırsın yahu.

Bakın örnek olarak. 4.5K TL'ye RX 6600 bulunabiliyor. Pazarlık ile düşüş yaşar.

Artan paraya da PSU alıyorsun.

Güvenmeme sebebim şu: Sene 2022 ya da 2021, RX570 falan almıştım ve testleri gayet normal görünüyordu. Isısı testlerde 75' i geçmiyordu. Her neyse aldım, 2 hafta sonra sorun çıktı garantiye yolladım ve kartta mining yapıldığı için sorun çıkmıştı. Garanti kartı değişime yollamıştı ve garanti, aldığım kişiye kayıtlı olduğu için kart ona gitmişti.

Güvenmeme sebebim şu: Sene 2022 ya da 2021, RX570 falan almıştım ve testleri gayet normal görünüyordu. Isısı testlerde 75'i geçmiyordu. Her neyse aldım, 2 hafta sonra sorun çıktı garantiye yolladım ve kartta mining yapıldığı için garanti kartı kabul etmedi.

O zamanlar mining karlıydı siz o kartlardan birine gelmişsiniz. Artık mining karsız. Kimse yapmıyor hocam. 6600 mininge uygun bir kart değil diye biliyorum zaten.

Attığım ilanı ve PSU'yu değerlendirebilirsiniz.

Güvenmeme sebebim şu: Sene 2022 ya da 2021, RX570 falan almıştım ve testleri gayet normal görünüyordu. Isısı testlerde 75' i geçmiyordu. Her neyse aldım, 2 hafta sonra sorun çıktı garantiye yolladım ve kartta mining yapıldığı için sorun çıkmıştı. Garanti kartı değişime yollamıştı ve garanti, aldığım kişiye kayıtlı olduğu için kart ona gitmişti.
Hocam hem bilginiz yok hemde bütün kartları mining ile suçluyorsunuz. RX 500 serisi kartlar özellikle RX570 ve RX580 mining için F/P kartlardı o dönemler. Şuan mining hem popüler değil o kadar hemde RX6600 gibi bir kart mining için gereksiz pahalı ve verimli de değil.
Testleri iyi yapsaydınız RX570 miningli olduğunu anlardınız zaten.

O zamanlar mining karliyiydi siz o kartlardan birine gelmişsiniz. Artık mining karsız. Kimse yapmıyor hocam. 6600 mininge uygun bir kart değil diye biliyorum zaten.

Attığım ilanı ve PSU'yu değerlendirebilirsiniz.
Kasam marka olduğu için PSU' yu değiştiremiyorum. Bir nevi sökülmüyor başka vida türü kullanmışlar. Attığınız kartta işlemcimle bayağı bir darboğaz yapıyor ve PSU' mun gücü o karta yetersiz kalıyor.

Ayrıca AMD kartlarında bir sürü hata olduğunu duydum. (Wattman, bozulma vs.)

Kasam marka olduğu için PSU'yu değiştiremiyorum. Bir nevi sökülmüyor başka vida türü kullanmışlar. Attığınız kartta işlemcimle bayağı bir darboğaz yapıyor ve PSU'mun gücü o karta yetersiz kalıyor.

Ayrıca AMD kartlarında bir sürü hata olduğunu duydum. (WattMan, bozulma vs.)

6000 Serisinde öyle bir sıkıntı yok. Nasıl bir PSU bu? Kasadan sökülmeyen PSU olmaz. İşlemciniz nedir?

Hocam hem bilginiz yok hemde bütün kartları mining ile suçluyorsunuz. RX 500 serisi kartlar özellikle RX570 ve RX580 mining için F/P kartlardı o dönemler. Şuan mining hem popüler değil o kadar hemde RX6600 gibi bir kart mining için gereksiz pahalı ve verimli de değil.
Testleri iyi yapsaydınız RX570 miningli olduğunu anlardınız zaten.
O da benim hatam tabiiki de fakat ben o yaşadığımdan sonra nedense 2. el teknolojik aletlere güvenemiyorum.

6000 Serisinde öyle bir sıkıntı yok. Nasıl bir PSU bu? Kasadan sökülmeyen PSU olmaz. İşlemciniz nedir?
İ7-860. İsterseniz PSU' nun olduğu yeri fotoğraf alarak atabilirim.

Geri
Yukarı