4600 TL'ye APU veya hazır sistem önerisi

Bütçe
4600
Her 2. el ürünü 1 ay sonra bozulacak diye bir şey yok. Ben şahsen sürekli 2. el alırım. (Bazı çakallar "0" fiyatına 2. el satarlar, örneğin SSD. Onlar hariç) Bir sorunla karşılaşmadım.

Her önünüze gelenden almayacaksınız tabii ki. Daha önceki alışverişlerine, referanslarına bakacaksınız.

Her 2. el ürünü 1 ay sonra bozulacak diye bir şey yok. Ben şahsen sürekli 2. el alırım. (bazı çakallar "0" fiyatına 2. el satarlar, örneğin SSD. Onlar hariç) bir sorunla karşılaşmadım.

Her önünüze gelenden almayacaksınız tabii ki. Daha önceki alışverişlerine, referanslarına bakacaksınız.

Hocam 2.el almama babam izin vermiyor ve bulunduğum ilde 2.el sistem toplamam biraz zor, sahibinden de GET açmasını istediğim kişiler açmıyor, olmaz falan diyorlar.

Sistem önerisi olarak Ryzen 5 2600 gibi bir sistem öneririm. Sıfır ürün takıntınız varsa İncehesap cuma akşamları Gaming gecesini takip edin. Uygun sistem toplayabilirsiniz.

Hocam 2.el almama babam izin vermiyor ve bulunduğum ilde 2.el sistem toplamam biraz zor, sahibinden de GET açmasını istediğim kişiler açmıyor, olmaz falan diyorlar.

Sahibinden olması şart değil ki. Donanımhaber 2. el bölümünde de çok kaliteli satıcılar var. Hatta şanslıysan garantili 2. el ürün bile satan arkadaşlara denk gelebilirsin.

Arkadaşlar APU işlemci olarak hangi işlemciyi önerirsiniz? Oyun için kullanılacak birkaç ay sonra GTX 1650 Super veya RX 570 gibi ekran kartı takacağım.

Arkadaşlar APU işlemci olarak hangi işlemciyi önerirsiniz? Oyun için kullanılacak birkaç ay sonra GTX 1650 Super veya RX 570 gibi ekran kartı takacağım.
i3 10100F + RX550 alın. Apu'ları performans olarak tokatlar. Hem ileride o 2 kartı da rahatlıkla besler.

Geri
Yukarı