Başarılı Kurulum 4650G | RX 6600 | macOS Ventura

Hocam açtım fakat daha onaylanmadı. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bilginiz var ise yardım edebilir misiniz zahmet olmazsa.
Boot menüsünde 2 adet partition olur 2'sinden birini deneyin.

Boot etti fakat Configuration hatası verdi.
Anakartınız nedir? Belki internette hazır EFI bulabilirsiniz bulmazsanız Technopat'taki hocalarım sizin için hazırlayabilir belki.

Anakartınız nedir? Belki internette hazır EFI bulabilirsiniz bulmazsanız Technopat'taki hocalarım sizin için hazırlayabilir belki.

Anakartım M5A97 hocam işlemcim FX 6100 ekran kartım ise RX 560 ve bir şey duydum görüntüyü VGA olarak kullanıyorsak ekran gelmiyormuş ben HDMI to VGA kullanıyorum sorun olur mu?

Anakartım M5A97 hocam işlemcim FX 6100 ekran kartım ise RX 560 ve bir şey duydum görüntüyü VGA olarak kullanıyorsak ekran gelmiyormuş ben HDMI to VGA kullanıyorum sorun olur mu?
Bu efi sanırsam işinizi görür.

Hocam paylaştığınız EFI’yi kullanarak kurulum yaptım, ekran kartımı tanıtamıyorum ama. Her şey çok fazla kasıyor. Siz nasıl yaptınız bu işlemi? DeviceProperties alanında bulunan ekran kartı ile ilgili kısımları paylaşabilir misiniz rica etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…