Onlar büyük ihtimalle iade dilen ışık sızmalı ve ölü pikselli ürünler. Emin değilim ama stokta 1 tame falan olursa yani sonradan gelirse muhtemelen öyle.

Hocam teknorya bana iade edilmiş ürün yolladı, cihaz 2.5 gün açık kalmış. Güvenlik etiketi yırtılmıştı, klavye ekran arasından bez çıkmadı, BIOS güncellemesi yapılmış halde geldi. Ama herhangi bir ölü piksel yok, sağ altta ışık sızması var ama o da zaten IPS ekranların vazgeçilmezi, sizce ne yapayım iade mi edeyim(sıcaklık değerlerinde falan hiçbir sıkıntı yok.)

Hocam teknorya bana iade edilmiş ürün yolladı, cihaz 2.5 gün açık kalmış. Güvenlik etiketi yırtılmıştı, klavye ekran arasından bez çıkmadı, BIOS güncellemesi yapılmış halde geldi. Ama herhangi bir ölü piksel yok, sağ altta ışık sızması var ama o da zaten IPS ekranların vazgeçilmezi, sizce ne yapayım iade mi edeyim(sıcaklık değerlerinde falan hiçbir sıkıntı yok.)
Işık sızması çok aşırı rahatsız etmiyorsa iadeye gerek yok derim. Bir iki gün kullanıp test edin.

Hocam ben Asus tuf gaming aldım A15. Yalnız satıcısı saltonline. Sizce bir sorun olur mu? Son ürünü ben aldım. Hepsiburada da 48 bin TL. Ben 45 e aldım. Satıcıyla alakalı pek yorum bulamadım
Kutuyu açarken, kargoyu alırken video çek. Hasar varsa kanıtın olur basarsın iadeyi.

memnunsan etme

Nasıl cihazda sorun var mı, memnun musun

Son düzenleme:
Hocam iade edilmiş veya servise yollanacak ürünü bana yollamışlar değişim için gönderdim yenisi gelecek. Satıcı olan TEKNORYA'nın müşteri memnuniyeti 0 aldı benden kesinlikle herhangi bir şey almayın, aldırtmayın rica ediyorum.
Tam teknoryadan cihaz alacaktım ne sorunu yaşadın cihazda. Yeni gelen 0 mı olacak.
O yüzden sordum size memnun musun diye, hepsiburada uzerinden teknorya satıcısından ürün alacaktım.

@Rexandor @ahmetusta0 dostum hepsiburada da teknoryadan asus rog strix g16 aldım ama gayet normal hiç açılmamış kutu geldi bilgisayar.Mutsuz oluyorsan üründen iade edersin hocam.Ama her üründe kötü potansiyelde olduğunu düşünmüyorum Teknorya'nın.

Geri
Yukarı