4700 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

tevfikzaim

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem almayı düşünüyorum. Kafamda belirledim. Sizin de görüşleriniz bekliyorum.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600
  • Anakart: Asus B350M-A 2666 MHz DDR4, HDMI, VGA, DVI Anakart
  • Ekran Kartı: Galax GTX 1060 6GB
  • RAM: Team (2X8) 16 GB 2800 MHz DDR4 RAM
  • HDD: Toshiba P300 1TB
  • SSD: Adata SU800 128 GB
  • Kasa: Akasa Venom LX 600W+80
  • Monitör: BenQ 21.5'' Full HD 1920x1080 5ms 60Hz Monitör
  • Toplam: 4700 TL
Sizce iyi mi? Veya daha iyi bir öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz çok iyi. Şimdiden güle güle kullanın. Bir eksik veya yanlış bir şey göremedim ama keşke daha iyi bir monitöre para ayırsaydınız ama olsun sistem güzel.

Çok dengeli bir sistem olmuş düşünmeden alınabilecek bir sistem. Monitör BenQ GW2270H modeli sanırım eğer öyleyse oda çok iyi bir monitör.

Sistem üst seviye gayet güzel monitör arkadaşlara bakmayın gayet iyi ve ucuz, hayırlı olsun.
Arkadaşlara bakmayın derken kastın neydi? Eğer kasıt bizsek biz sistemin gayet güzel olduğunu ve monitörün de idare edeceğini yazdık ne demeye çalışıyorsun sen?

Arkadaşlara bakmayın derken kastın neydi? Eğer kasıt bizsek biz sistemin gayet güzel olduğunu ve monitörün de idare edeceğini yazdık ne demeye çalışıyorsun sen?
Monitörün gayet uyumlu daha üst monitöre GTX 1070 olmadığı sürece gerek olmadığını söylüyorum tartışma yaratmak için ne kadar uğraşıyorsunuz.

Monitörün gayet uyumlu daha üst monitöre GTX 1070 olmadığı sürece gerek olmadığını söylüyorum tartışma yaratmak için ne kadar uğraşıyorsunuz.
Kesinlikle tartışma yaratmak için uğraşmıyorum siz art niyetlisiniz. Bende zaten monitörün yeteceğini söyledim ve gelip arkadaşlara bakmayın yazamazsın sadece üst model monitöre para yatırsaydı iyi olurdu dedim. Yanlış anlıyorsunuz.

Kesinlikle tartışma yaratmak için uğraşmıyorum siz art niyetlisiniz. Bende zaten monitörün yeteceğini söyledim ve gelip arkadaşlara bakmayın yazamazsın sadece üst model monitöre para yatırsaydı iyi olurdu dedim. Yanlış anlıyorsunuz.
Bende üst modele gerek olmadığını söylüyorum o yüzden arkadaşlara bakmayın dedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı