4700 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Buyur tam 4.700 tl
Dolar arttığı zaman anında fiyat yükseliyor elinden geldiğince hızlı olmanı öneririm. Eğer bütçende artış olursa sayfanın aşağısına inip ekran kartını geliştirmeni öneririm. Ama bu şekilde bütün oyunları oynarsın. Cs tarzı oyunları 10 numara açar ama battlefield,gta 5, Forza gibi oyunları medium low tarzı oynarsın. İyi forumlar herkese..

Buyur tam 4.700 tl
Dolar arttığı zaman anında fiyat yükseliyor elinden geldiğince hızlı olmanı öneririm. Eğer bütçende artış olursa sayfanın aşağısına inip ekran kartını geliştirmeni öneririm. Ama bu şekilde bütün oyunları oynarsın. Cs tarzı oyunları 10 numara açar ama battlefield,gta 5, Forza gibi oyunları medium low tarzı oynarsın. İyi forumlar herkese..
Bu arada yanına bir harddisk öneririm. Mahalle bilgisayarcısından 500 gblik 2. el bi harddisk maksimum 100 tl dir. Bütçeni 1000 tl arttırıp rx580 alırsan sistem seni en az 3 sene götürür.

100 TL aştım bütçeyi. Aşamazsan bu kadar 120 GB SSD takılabilir.

Hocam çok teşekkürler harika olmuş, bu arada bu sistemin fiyatı 1-2 hafta sonra da artar mı?

O monitör alınmaz, kasa ve PSU'da kalitesiz. 16 GB RAM alsa daha iyi olur.

@JusTaUseR Kasa ve PSU giriş seviyesi. Bu bütçeye bunlar sığıyor. Sizin öneriniz nedir?
Hocam çok teşekkürler harika olmuş. Bu arada bu sistemin fiyatı 1-2 hafta sonra da artar mı?
Çok fena artar fiyatı. Malum indirimlerden dolayı fiyatı biraz daha az. 5000 TL olacağını düşünüyorum 1-2 hafta sonra. Alacağınız zaman etiket atın o zaman toplayayım sistem.

@JusTaUseR kasa ve PSU giriş seviyesi. Bu bütçeye bunlar sığıyor. Sizin öneriniz nedir?

Çok fena artar fiyatı. Malum indirimlerden dolayı fiyatı biraz daha az. 5000 TL olacağını düşünüyorum 1-2 hafta sonra. Alacağınız zaman etiket atın o zaman toplayayım sistem.

Eve geçince atacağım hocam.
@Serendipity çok pardon hocam konuyu tamamen unutmuşum :D. Burası toplam 3530 TL tutuyor. Kalan paraya da iyisinden 0 bir 144 Hz monitör alınır.

Son düzenleme:
Eve geçince atacağım hocam.
@Serendipity çok pardon hocam konuyu tamamen unutmuşum :D. Burası toplam 3530 TL tutuyor. Kalan paraya da iyisinden 0 bir 144 Hz monitör alınır.
Hocam elinize sağlık bu da güzel ama RX 480 GTX 1650'ye eşit olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı