480 GB SSD önerisi

Anlatmaktan yoruldum ya...Forumdaşım "tahmini teslimat süresi 9" gün yazanlar stokta olmayıp sipariş üzerine (25-45 gün); 1 gün yazanlar ise stokta olanlar, kargolanıyor (ileriki zamanlarda ne olacağını kimse bilemez tabii).

Yanlış şeyi anlatmaktan mı yoruldun? Bazılarına 1 ayda bile göndermiyorlar bazılarına kullanılmış gönderiyorlar. Milletin beynini bulandırmayalım.

Yanlış şeyi anlatmaktan mı yoruldun? Bazılarına 1 ayda bile göndermiyorlar bazılarına kullanılmış gönderiyorlar. Milletin beynini bulandırmayalım.
Hamza Bey firmayı karalamakta bulandırmak olmuyor mu? Yazımı okuduğunuzu sanmıyorum, 1 ay teslimat bekleyenler, 9 gün yazan ürünü sipariş edip bağırıyor sonra...Ben bayağı araştırdım, bu olay hakkında konum var, araştırmak isterseniz forumda aratabilirsiniz.
N11'de mağazası var firmanın, oradan da gönderim yapıyorlar. Orada ki ürünlere bakarak stokta olanları daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz (Onları savunmuyorum, araştırmalarım sonucu bunları aktarmak istedim).

Hamza bey firmayı karalamakta bulandırmak olmuyor mu? Yazımı okuduğunuzu sanmıyorum, 1 ay teslimat bekleyenler, 9 gün yazan ürünü sipariş edip bağırıyor sonra...Ben bayağı araştırdım, bu olay hakkında konum var, araştırmak isterseniz forumda aratabilirsiniz.
N11'de mağazaları var firmanın, oradan da gönderim yapıyorlar. Orada ki ürünlere bakarak stokta olanları daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz (onları savunmuyorum, araştırmalarım sonucu bunları aktarmak istedim).

2. el ürün gönderilenler ne olacak peki? Tam araştırmamışsınız.

2. el ürün gönderilenler ne olacak peki? Tam araştırmamışsınız.
2. El üründen kastınız, iade ürünler olabilir ki yerli bir çok firmada yapıyor. Kaç kişiye gönderilmiş (Dediğim gibi 9 gün yazıyor, uzun süre bekleyeceği aktarılmadığı ve bilmediği için siparişi iptal veya geldiğinde iade ediyor. Böylelikle 2. El ürün veya iade ürün başkasına gidiyor olabilir), eğer sürekli yapıyorlarsa sıkıntı...

Yeni konular

Geri
Yukarı