4Gnet internet problemi

MustafaKemal 27

Femtopat
Bursa Orhangazi'de 4Gnet kullanıcısyım, internet hızım 8Mbps hız testlerinde hiçbir sıkıntı yok her şey değerince ama Steam'den oyun indiriyorum sn başına 420-430 KB alıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Everest marka modem kullanıyorum.

Bursa Orhangazi'de 4gnet kullanıcısyım, internet hızım 8Mbps hız testlerinde hiçbir sıkıntı yok her şey değerince ama Steam'den oyun indiriyorum sn başına 420-430 KB alıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Everest marka modem kullanıyorum.

Sorun sizde falan değil sorun issnizde. 4gnet nedir? Lütfen düzgün sağlayıcılar seçin gözünüzü seveyim ya. Bu forumda altyapısı VDSL2 olup 87Mbps'e yakın destekleyen ama 8Mbps kullanandan tut gıbırnet'i öveni bile duydum. Yapmayın şöyle işler ya. Hazır taahhüt yokken değiştirin lütfen. Sizi düşünüyoruz burada. Alttaki imzada yazıyor bir şeyler ama kimin umurunda.

Sorun sizde falan değil sorun issnizde. 4gnet nedir? Lütfen düzgün sağlayıcılar seçin gözünüzü seveyim ya. Bu forumda altyapısı VDSL2 olup 87Mbps'e yakın destekleyen ama 8Mbps kullanandan tut gıbırnet'i öveni bile duydum. Yapmayın şöyle işler ya. Hazır taahhüt yokken değiştirin lütfen. Sizi düşünüyoruz burada. Alttaki imzada yazıyor bir şeyler ama kimin umurunda.

Gibirnetin önerilmesinin sebepi fiyatlarının uygun olması. Türk Telekom ne ucuz ne de adam akıllı hizmet sağlıyor. Ben mi bilmiyorumda herkes Türk Telekom'dan memnun?

Yeni konular

Geri
Yukarı