4K 144 Hz desteği olan 1.4 mini Display Port önerisi

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 144 Hz laptopum var harici monitör aldım HDMI ile 4K 60 FPS veriyor. Display Port ise mini olduğu için uyumsuz oldu. Mini olmasa bile (dönüştürücü aldım yolda) bu özelliklerde Display Port bulamadım, en fazla 120 Hz olanı var. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop modeli nedir, model bilinmeden uygun ürün önerilemez?
hp omen 17-cb0004nt
şunu tavsiye eder misin?bu 4k 144 hz veriyor mu?

@kanfur laptopun 4K 144 Hz desteklemiyor. Hangi kabloyu alırsan al, 144 Hz'e çıkamazsın.

DP destek tablosu;

1620343429519.png

@kanfur laptopun 4K 144 Hz desteklemiyor. Hangi kabloyu alırsan al, 144 Hz'e çıkamazsın.
anladım.peki bana alacağım en iyi görüntü ve hz için kablo önerir misin?pc me uyumlu.monitörde bu

DP destek tablosu;

Eki Görüntüle 1011454
1.4 te sıkışıtırılmış diyor ama.ki 120 ye de razıyım aslında.uyumlu ve iyi bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Bu kablo ile setupında 4K 120 Hz alabilirsin. Tabii vaat ettikleri DP 1.4 destekli kablo gelirse. Bilgisayarında uyumlu olan Thunderbolt 3 USB 3.1 Gen 2 destekli porta takman gerek.

1.4'te sıkıştırılmış diyor ama.
Sıkıştırılmış olduğunda laptoplarda genelde desteklemiyor.

Bu kablo ile setupında 4K 120 Hz alabilirsin. Tabii vaat ettikleri DP 1.4 destekli kablo gelirse. Bilgisayarında uyumlu olan Thunderbolt 3 USB 3.1 Gen 2 destekli porta takman gerek.

Sıkıştırılmış olduğunda laptoplarda genelde desteklemiyor.
https://www.hepsiburada.com/paugge-...splayport-1-4-kablo-entdp1420-p-HBV00000HXYN5 buda uygun mudur?12o hz 4k için?amozon değilde hepsibuarada vatanbilgisayar gibi itopya gibi yerlerde arıyorum

@kanfur bilgisayarında direkt DP portu yok. Mini DP to DP dönüştürücüler de iletimi etkileyebilir. Amazon'dan bir sorun çıkmayacaktır. Type-C to DP daha kesin çözüm görünüyor.

Geri
Yukarı