4K 144 Hz Ekran Önerisi

stmert

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zaman sonra tekrar karşınızdayım. 4K 144 Hz veya üzeri oyun için önerebileceğiniz her türlü öneriye açığım. Bütçe sormanıza gerek yok. Sadece Dell G3223Q ve Gigabyte M32U dışında öneriler olursa iyi olur.

Uzun zaman sonra tekrar karşınızdayım. 4K 144 Hz veya üzeri oyun için önerebileceğiniz her türlü öneriye açığım. Bütçe sormanıza gerek yok. Sadece Dell G3223Q ve Gigabyte M32U dışında öneriler olursa iyi olur.

OLED olarak şuna bakılabilir:

Onun dışında önerilerim bunlardır:

Kullanım amacı nedir ve neden Dell G3223Q istemiyorsun?

Dell kullandım çünkü hoşuma gitmedi. 4090 ekran kartı var 2K Ekran'da boşa gitmesin diye tekrar bir 4K ekran almayı düşündüm.

OLED olarak şuna bakılabilir:

Onun dışında önerilerim bunlardır:

Piyasadaki en iyisi OLED olan ASUS diyebilir miyiz?

Dell kullandım çünkü hoşuma gitmedi. 4090 ekran kartı var 2K Ekran'da boşa gitmesin diye tekrar bir 4K ekran almayı düşündüm.

Piyasadaki en iyisi OLED olan ASUS diyebilir miyiz?

En iyilerinden. Fiyatının ne kadar uçuk olduğunu daha yeni fark ettim. 1300 dolarlık monitörü 2300 dolara satıyorlar bildiğin. Alternatif olarak buna bakabilirsiniz:

Gigabyte ile Asus arasında bariz bir fark yok gördüğüm kadarıyla.

En iyilerinden. Fiyatının ne kadar uçuk olduğunu daha yeni fark ettim. 1300 dolarlık monitörü 2300 dolara satıyorlar bildiğin. Alternatif olarak buna bakabilirsiniz:

Gigabyte ile ASUS arasında bariz bir fark yok gördüğüm kadarıyla.

Yurt dışındayım ben fiyat farkı koyamıyorlar bende o yüzden bütçe sıkıntısı yok yazmıştım. :) 0.1 ms olayı çok çekti beni kendine.

Geri
Yukarı