4K 32” veya 34” 144Hz ve üzeri 1ms kavisli monitör tavsiyesi

Bütçe
6000 TL
Meraktan soruyorum ne için istiyorsunuz? Yanlış anlamayın, büyük monitörle oyun oynanmazcılardan değil aksine ne kadar büyük o kadar iyi diye düşünenlerdeniz :D. Fakat 4K 144K monitörler oldukça pahalı oluyor 27"leri bile 7Kdan başlıyor bu bütçede "düzgün" bir 32",34" bulmak oldukça zor olacaktır.

Düzenleme: Ne için derken hangi oyunları oynuyorsunuz anlamında sordum.

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi istediğim monitör özellikleri onlardır. Ekran kartı 3080 Ti.
Bu 60 hz hocam yeni fark ettim buna bakın birde kavisli değil ama.

Büyük ekranlı bu var.

Son düzenleme:
Meraktan soruyorum ne için istiyorsunuz? Yanlış anlamayın, büyük monitörle oyun oynanmazcılardan değil aksine ne kadar büyük o kadar iyi diye düşünenlerdeniz :D. Fakat 4K 144K monitörler oldukça pahalı oluyor 27"leri bile 7Kdan başlıyor bu bütçede "düzgün" bir 32",34" bulmak oldukça zor olacaktır.

Düzenleme: Ne için derken hangi oyunları oynuyorsunuz anlamında sordum.
MMORPG Bazen FPS oyun zevkim biraz geniş hocam görsel grafikleri ve fizik motoru yüksek her oyunu seviyorum diyebilirim :) Uzun zamandır mobil oynuyordum hatta CODM da dünya şampiyonluğu vs kazandık ama artık PC yönelmek istiyorum çok eskisen toplamıştım 1080Ti çıktığı zamanlar, satıp bırakmıştım PC oyunlarını. Şimdi tekrardan heves ettim :) Evet biraz pahalılar maalesef ama 1080P veya 2K oynamak istemiyorum görsellik bakımından tatmin olmayacağımı biliyorum :) Bir kaç monitör buldum ama G Sync yok

Bu 60 hz hocam yeni fark ettim buna bakın birde kavisli değil ama.

Büyük ekranlı bu var.
Kavisli ve inç 30 40 arası olursa daha iyi olur hocam

Bunu görmüştüm fiyatıda çok güzel ama G SYNC olmaması bir sorun yaratmaz mı ?

Aslında bütçenizi söylerseniz daha iyi birşey söyleyebilirim.
Gigabyte olanı şiddetle tavsiye ediyorum hocam. Fiyatı da uygun istediğiniz özellikteki diğer monitörlere göre

Aslında bütçenizi söylerseniz daha iyi birşey söyleyebilirim.
Gigabyte olanı şiddetle tavsiye ediyorum hocam. Fiyatı da uygun istediğiniz özellikteki diğer monitörlere göre
MSI 34" Optix MAG342CQR 1ms 144hz HDMI,DisplayPort Curved Gaming Monitör Tam 4K değil diye düşünmemiştim ama sanırım başka seçenek yok hocam sanırım bunu listeye ekleyeceğiz. Bütçe ekte belirtmiştim 6000 Max

Yeni konular

Geri
Yukarı