4K 360Hz monitör var mı?

Bütçe
Sınırsız
Aga şu bütçenin %75'ine muhtemelen daha da altına daha iyi bir performans alacak bir bilgisayar alabileceğime yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Çok fena para israfı görüyorum.

Konu sahibi yurtdışında sanırım, bırak hayatın keyfini sürsün. O bize özgü kuruş hesabı yapmak. Ne yalan söyleyeyim yurtdışında güzel bir gelirim olsa yemişim f/p sistemi vururum ROG Strix'leri.

Hocam çok gereksiz olur. Odyssey G7 28” UHD 1ms 144Hz Freesync Oyun Monitörü | Samsung Türkiye şunu alın 6900XT ile kullanıyorum ben. Sizin de işinizi görecektir.

Teşekkür ediyorum mağazada bulursam alırım yoksa 240 Hz 2K monitor gormustum onu alirim muhtemelen iyi aksamlar diliyorum.
Konu sahibi yurt dışında sanırım, bırak hayatın keyfini sürsün. O bize özgü kurş hesabı yapmak. Ne yalan söyleyeyim yurt dışında güzel bir gelirim olsa yemişim F/P sistemi vururum ROG STRIX'leri.

Yurt dışından evlendim Türkiye de durmayin Almanya'da yaşıyorum tek sorun ev kirasi onu da asgari ucretin ustunde bir iş ile halledersiniz.

Yurt dışından evlendim Türkiye de durmayin Almanya'da yaşıyorum tek sorun ev kirasi onu da asgari ucretin ustunde bir iş ile halledersiniz.

Ne güzel ve haklısın. Sistem de çok güzel olmuş hayırlı olsun.

Ventus ortalama da değil çöp bir model.

Ventus 3090’ın genel olarak modeline değil termal performansına ortalama demişim, yükte 78 derecede çalışıyor. Termal throttle’lık bir durum yok, hatta 3080 ve 3090 serilerinde miningcilerin de sevdiği bir karttır Ventus padleri Gigabyte gibi rezil değildir.

Ventus 3090'ın genel olarak modeline değil termal performansına ortalama demişim, yükte 78 derecede çalışıyor. Termal Throttle'lık bir durum yok, hatta 3080 ve 3090 serilerinde miningcilerin de sevdiği bir karttır Ventus padleri Gigabyte gibi rezil değildir.

Muhtemelen Suprim X geçeceğim sizce hangisine geçmeliyim.

Muhtemelen Suprim X geçeceğim sizce hangisine geçmeliyim.

ROG temalı bir sistem yapmışsınız bence kart da ROG olabilir. Suprim de müthiş bir kart tabii, 3080 Suprim X olanını kullandım bir süre tank gibi karttı, şimdi ROG’a geçtim. Gürültü anlamında Suprim ROG’dan daha iyi gibime geldi, sıcaklıklar ise hemen hemen aynı.

ROG temalı bir sistem yapmışsınız bence kart da ROG olabilir. Suprim de müthiş bir kart tabii, 3080 Suprim X olanını kullandım bir süre tank gibi karttı, şimdi ROG’a geçtim. Gürültü anlamında Suprim ROG’dan daha iyi gibime geldi, sıcaklıklar ise hemen hemen aynı.

Tam olarak RTX 3080 Suprim modeli FE'den çok daha kötü performans veriyordu😃 TP video çekmişti.

ROG temalı bir sistem yapmışsınız bence kart da ROG olabilir. Suprim de müthiş bir kart tabii, 3080 Suprim X olanını kullandım bir süre tank gibi karttı, şimdi ROG'a geçtim. Gürültü anlamında Suprim ROG'dan daha iyi gibime geldi, sıcaklıklar ise hemen hemen aynı.

RTX 3090 Ti Suprim X mi ROG mu fiyati vok degismiyor zaten 100 200 euro fark vardir Max.
Bu arada benim şu anki ekran kartim 3090 fotografta pek gozukmemis.

Tam olarak RTX 3080 Suprim modeli FE'den çok daha kötü performans veriyordu😃 TP video çekmişti.

Suprim 3080 Ti modeliydi o. Gerçi o da olsa sonuçlar enteresan tabii. Silicon lottery ihtimali yüksek, daha yüksek frekans ve daha yüksek power limiti olan bir kartın o skorları almasını başka türlü açıklayamıyorum. Belki de kapasitör farkındandır. FE modelleri 4 poscap 2 MLCC iken, MSI’larda 5 poscap 1 MLCC diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı