4K 360Hz monitör var mı?

Bütçe
Sınırsız

yasir3450

Hectopat
Daha fazla  
Selam, ben 4K 360 Hz monitör almak istiyorum. Paradan hiç kaçınmayıp en üst düzey bilgisayar topladim. 360 Hz sipariş ettim, yanina 240 Hz 4K sipariş ettim ama 360 Hz 4K var mı merak ediyorum.
Not: Bütçede sınır yok

Dosya Ekleri

• IMG-20220604-WA0001.jpg
    IMG-20220604-WA0001.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 321
Aga şu bütçenin %75'ine muhtemelen daha da altına daha iyi bir performans alacak bir bilgisayar alabileceğime yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Çok fena para israfı görüyorum.
Selam, ben 4K 360 Hz monitör almak istiyorum. Paradan hiç kaçınmayıp en üst düzey bilgisayar topladim. 360 Hz sipariş ettim, yanina 240 Hz 4K sipariş ettim ama 360 Hz 4K var mı merak ediyorum.
Not: Bütçede sınır yok
Bütçeniz sınırsızsa yakın zamanda 500hz monitörler çıkacak onları beklemeniz daha iyi olur. 4k içinse gidip 4k 144hz alın 4k 240hz için 3080 müsait diyemem.

Bütçeniz sınırsızsa keşke daha üst model bir 3090 veya 3090 Ti alsaydınız. Ventus soğutması ortalama bir model. ROG, Suprim veya FTW3 modelleri düşünülebilir.

Ventus ortalama da değil çöp bir model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga şu bütçenin %75'ine muhtemelen daha da altına daha iyi bir performans alacak bir bilgisayar alabileceğime yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Çok fena para israfı görüyorum.
Zevk meselesi. Arkadaşın dediği gibi bütçesi sınırsızsa istediği parçayı alabilir sonuçta. Benim de bütçem sınırsız olsaydı gösterişli bir şeyler veya her şeyin en üstünü alırdım diye düşünüyorum. Sadece sınırsız bütçeye ASUS set yapıyormuş gibi giderken neden ekran kartında bir anda MSI ve onun çöp modeline geçiş yapmış anlamadım.

Monitörde TUF, ASUS'un dandik serisi. Şimdilik bildiğim yok ama olursa da ASUS yapar ve ROG serisinden gelir. 1080p 500Hz'den sonra 4K 360Hz neden olmasın. ASUS OLED'e de yatırım yapıyor belki de böyle bir model hem OLED hem 4K 360 Hz gelir. Tabii DisplayPort 2.0 destekli olması gerekir ki daha emekleme aşamasında DisplayPort 2.0

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı