4K 360Hz monitör var mı?

Bütçe
Sınırsız
Konudan bağımsız konuşmak isterim. İlk defa bu şekilde konuşan bir gurbetçi gördüm genelde Almanya'yı kötüleyip Türkiye cennet diyen kesime alışık olduğumuz için samimiyetinden dolayı teşekkür ederim dostum.
"Kurulu düzenimiz var kardeşim" diyenlere yapmak istediğim:

face-smash-wall.gif

Yurt dışından evlendim Türkiye de durmayin Almanya'da yaşıyorum tek sorun ev kirasi onu da asgari ucretin ustunde bir iş ile halledersiniz.

Hocam yurt dışında olduğunu gece gece akıl edemedim kusura bakma biraz sert bir mesaj olmuş. Bir an Samsung G8'ler RTX 3090 Ti'ler havada uçuşunca trol konu sanmıştım. x16.50 katı vermek yok KDV yok ek masraflar yok normal Allah daha çok versin 😀

Konuya da biraz yorum katayım 4K 144 Hz kullanıyorum RTX 3080 Ti ekran kartına sahibim. Genelde oyunlarda Ultra'da 100 FPS üzerini rahat alıyorum fakat henüz oynamadığım Cyberpunk 2077 gibi birkaç zorlayıcı oyun var.

PUBG oynayacağım demişsiniz biraz antrenman modunu denemiştim 4K Ultra'da 140 civarı FPS alıyordum fakat PUBG oyuncusu olmadığım için oyunda çatışmada daha düşer mi bilmiyorum. 4K 240 Hz'ye pek ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum çünkü 3090 Ti de alsanız pek FPS artışı sağlamayacak çünkü 4k 240 hz yi yakalayabilecek bir ekran kartı henüz yok. Fakat bütçe sizin için sorun değilse ve bir kere alacağım sonra monitör değiştiremem derseniz Samsung G8'i kullanıp ileride yeni seri ekran kartları çıktığında Update yaparsınız.

4K 144 Hz de tavsiye isterseniz kendi kullandığım LG 27GN950 modelinden çok memnunum.

Diğer tavsiyem 6-7 senelik eski sensörlü G502 yerine güncel modelini satın almanız. Bende uzun seneler G502 Hero ve diğer modellerini kullandım. Sonra Logitech G PRO X Superlight modeline geçtim ve aslında hafif mouse ile oyunları daha iyi oynadığımı fark ettim. Ağır mouse kullanmak tam bana göre mi bilmiyorum değilim derseniz Superlight modeline bir şans vermenizi öneririm.

Neo G8 disinda yaklasik 6000 - 6500 euro harcandi onemli degil para isimi gorsun yeter cok oyun oynamiyorum PUBG genellikle. 1300 euroya on siparis verdim sanirim

Muhtemelen geri vereceğim mağazadan aldım zaten ellerinde yokmus. Peki hangisini almalıyım ben Suprim X dusunuyorum 24 GB 3090 Ti.
Bu PC'yi sadece PUBG oynamak için toplandıysanız yazık olmuş. İş için kullanacaksanız aynı zamanda anlarım ama PUBG için bu kadar para harcamaya gerek var mı bilemedim. Yarı fiyatına çok güzel performans verecek PC toplanırdı bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı