4K içeriklere devam edilmeli mi?

29028

Kilopat
Makaleler
2
Türkiye'den ayrıldıktan sonra iki farklı 4090 sistem dizdim. YouTube içeriğini neredeyse sildim. 4K içerikler yükleme başladım.
İlk deneyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce bu içeriklere 4K olarak devam etmeli miyim? Oyunları seri olarak 4K kayıt alarak bitirmek gibi bir düşümcen var.
Siz de benim gibi grafiklere önem veriyor musunuz? Bu tarz içerik üretmeye devam edeyim mi?
Seri olarak devam edeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.
Günümüz için 4K içerik izleyicisi oldukça düşük ancak gelecek nesillere kalacak olması açısından iyi bir şey yapıyorsunuz, bence imkanınız varken devam etmelisiniz.😊

@Jubei cevap için teşekkürler.

Görüntü kalitesi ve ses kalitesi hakkında sanıyorum takıntılı bir insanım. Bu yüzden Elgato HD60 X satın aldım. İlerde Elgato 4K Pro M2 satın alacağım. Ekran kartım RTX 4090 (Oyun pcsinde RTX Trio 4090 Yayın bilgisayarında Gigabyte RTX 4090) )büyük olduğu için öncelikle verdical olarak ayarlamam gerek. İki kasaya da bunu yapacağım.

Bir de ses kalitesini daha iyi seviyeye getirmek için XDM-100 set ile birlikte aldım.

Geri
Yukarı