4K televizyon önerisi

Samsung TV ler ekranda 6 yıl doldurunca sıkıntı falan çıkarmıyor. Aldığım model iyi olmalı ben 2014 de 82 ekran samsung telvizyon almıştım. 7 yıl geçti şu an hala aynı netlikte güzel gösteriyor. hiç bir sorunu yok. 6 ay öncede samsung 43RU7400 aldım. Çok memnunum

Samsung TV'ler ekranda 6 yıl doldurunca sıkıntı falan çıkarmıyor. Aldığım model iyi olmalı ben 2014 de 82 ekran Samsung telvizyon almıştım. 7 yıl geçti şu an hala aynı netlikte güzel gösteriyor. Hiçbir sorunu yok. 6 ay önce de Samsung 43RU7400 aldım. Çok memnunum.

Şimdiye kadar 4 tane televizyonunu kullandım ve fanboyu olduğum markadan soğudum.

Samsung TV ler 6 yıl geçince sıkıntı falan yapmıyor. Bu doğru değil. Aldığınız model iyi olmalı, samsung TU8500 çok iyi TV sıkıntı yapmaz kesinlikle
7 yıldır kullandığım samsung TV var hiç bir sorunu yok, hala ilk aldığım gibi aynı netlikte güzel gösteriyor

Samsung ue 50TU8500 al kesinlikle bu en iyisi, ben çok araştırdım. Bu TV net gösteriyor. İnternette yapılan bütün yorumlar çok iyi, herkes memnun, diğer televizyonlarda ve modellerde netlik kötü oluyor. Güzel göstermiyor. Ama bu TV en iyisi gayet tatlı berrak net bir görüntüsü var. Şu an satılıyor. 50 inç ve 55 inç olarak var. Başka TV veya model alırsan zarar edersin​

Vestel uzak dur hocam ne yaparsan yap. Bence Samsung alabilirsin.

Peki bu taksit olayı nedir? 4 taksitten fazla yapılmıyor diye gözüküyor internette.

Yeni konular

Geri
Yukarı