5.000 TL sistem toplama

Ekran kartından kısmak yerine SSD'den, anakarttan kısmanın daha mantıklı olacağı görüşündeyim. Onun dışında ben de bu sistemi tavsiye ediyorum.
"H" serisi bir anakart veya 240 GB bir SSD alınırsa 1660S alınabilir.
Ama ben bir yandan da Gaming X modeli önerme taraftarıyım.

Bir Canzer Uncu sözü:
"Sırf 1660S alacağım diye kalitesiz bir model almazdım."

Aynı görüşteyim 1650S alır iyi soğutmalı, klaiteli alır keyfime bakardım. :)

Tabii ki kullanıcı tercihi.

"H" serisi bir anakart veya 240 GB bir SSD alınırsa 1660S alınabilir.
Ama ben bir yandan da Gaming X modeli önerme taraftarıyım.

Bir Canzer Uncu sözü:
"Sırf 1660S alacağım diye kalitesiz bir model almazdım."

Aynı görüşteyim 1650S alır iyi soğutmalı, klaiteli alır keyfime bakardım. :)

Tabii ki kullanıcı tercihi.
palitin kalitesiz bir marka olmadığını ve 1660s inin de kötü olmadıpını düşünüyorum, duyumlarım bu yönde
Neden 10100F kısık kalıyormuş?
Siz de 3100 kullandınız, performansları yakın.
3100 3.6-3.9 ghz destekliyor, 10100f 2.6 ghz bu yüzden böyle yazdım. bir süredir araştırıyorum ama yine de çok bir bilgim yok.

@PanzerTR çok sıkıştırmış gibi olmak istemiyorum ama n11 üzerinden max 5000 olacak şekilde bir sistem önerebilir misiniz?
bir de palit 1660s ve 1650 super gaming x arasında ne fark vardır? açıkçası yakın tarihte bir daha bilgisayar toplama şansım olmayacak, 2-3 sene götüren bir bilgisayar olmasını istiyorum.

@PanzerTR çok sıkıştırmış gibi olmak istemiyorum ama n11 üzerinden max 5000 olacak şekilde bir sistem önerebilir misiniz?
bir de palit 1660s ve 1650 super gaming x arasında ne fark vardır? açıkçası yakın tarihte bir daha bilgisayar toplama şansım olmayacak, 2-3 sene götüren bir bilgisayar olmasını istiyorum.
N11'den toplanırsa aynı kalitede sistemler toplayamayabiliriz yalnız. En ucuz fiyatların olduğu yerlerden toplanıyor genelde. Palit 1660S ve 1650 Super Gaming X arasındaki fark en bariz olanla başlayalım soğutma, fabrika çıkış hızları, kullanılan malzeme kalitesi, satış sonrası desteği, ikinci elde sonra satmayı düşünürseniz oda var.

Geri
Yukarı