Sıfır PS4 nereden alınır?

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Yazın PS4 alacağım. Teknosa'da 8500 TL, buradaki mağazada yok galiba. Büyük ihtimal istesem getirirler mi ve eğer gelmezse başka nereden alabilirim?
(2.el alın demeyin)

Hocam PS4 almanızda özel bir sebep var mı? Eğer yok ise Xbox Series S almayı düşünebilirsiniz daha güncel.

Mağazalarda sık rastlayacağınızı sanmam. İnternet üzerinden almak tek çözüm gibi, ayrıca daha ucuz.

Hocam PS4 almanızda özel bir sebep var mı? Eğer yok ise Xbox Series S almayı düşünebilirsiniz daha güncel.

Exclusive oyunlar bu aralar beni sarmaya başladı önceden ön yargılıydım biraz inceleyince bunu artık almalıyım dedim ek olarak CD girişi var fiziksel oyun daha iyi benim için

Hayatının kazığını yersin.
Daha çok geç kalırsam daha büyük kazıklar yiyeceğim

Öneriler yapılmış, sadece ekleme yapmak isterim. 2. el önermeyin demişsiniz, önermeyeceğim ama bunu da söylemeden geçemem. Yeni oyunlar artık PS4'e çıkmayacak ve elinizde sadece eski oyunlar kalacak. Exclusive için alıyorsanız 2. el alın derdim ama istemiyorsunuz. Exclusive için alınmıyorsa da kesinlikle ama kesinlikle Series S bakın. Paranıza yazık. Şimdiden hayırlı olsun.

Sıfırı 8-9 bine Hepsiburada üzerinden alınabiliyor ama önermem. Eski nesil bir konsol artık PS4. Oyunlar açısından ömrüde çok uzun görünmüyor. Exclusive için o kadar verilmez bence ikinci el önermeyin demişsiniz ama exclusive için de 8 bin verilmez bu konsola paranıza yazık. Series S bakın yeni nesil PS4'ten kat kat güçlü, hızlı ve uzun ömürlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı