5.500 TL'ye kadar Curved ve rekabetçi oyunlar için monitör önerisi

Bütçe
4000-6000

godfather123

Hectopat
Herkese iyi sosyaller, yakın zamanda Casper Excalibur 23.8" 200Hz 1ms(MPRT) Curved aldım ve ghostingden dolayı fazlasıyla pişman olarak iade ettim. Yeni bir monitör alacağım.

• Curved
  • 144-200 Hz - 24" civarı.
  • Panel tipi bilgim çok fazla yok.
  • Çoğunlukla rekabetçi oyunlar için kullanacağım (CS2). Şu an ASUS'un monitörleri özellikle TUF Gaming mantıklı geliyor ancak çok fazla seçenek var işin içinden çıkamadım. Rekabetçi oyunları oynayacağım için panel tipi-ghosting-Hz dikkat ederek tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Bütçe 4000-5500 civarı.

IPS panel 165Hz fiyat aralığınız için güzel seçenekler olur. Çoğu markanın ekran panelleri aynı yerde üretiliyor zaten.

Herkese iyi Sosyaller, yakın zamanda Casper Excalibur 23.8" 200Hz 1ms(MPRT) Curved aldım ve ghostingden dolayı fazlasıyla pişman olarak iade ettim. Yeni bir monitör alacağım.

• Curved
  • 144-200 Hz - 24" civarı.
  • Panel tipi bilgim çok fazla yok.
  • Çoğunlukla rekabetçi oyunlar için kullanacağım (CS2). Şu an ASUS'un monitörleri özellikle TUF Gaming mantıklı geliyor ancak çok fazla seçenek var işin içinden çıkamadım. Rekabetçi oyunları oynayacağım için panel tipi-ghosting-Hz dikkat ederek tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Bütçe 4000-5500 civarı.

IPS panel 165Hz fiyat aralığınız için güzel seçenekler olur. Çoğu markanın ekran panelleri aynı yerde üretiliyor zaten.

Bu butcede duzgun curved yok. 24G2SP oneririm.
Lenova R25I30 u çok fazla tavsiye eden var.. Bu monitörü tavsiye eder misiniz?

Lenova R25I30 u çok fazla tavsiye eden var.. Bu monitörü tavsiye eder misiniz?
4500'e 24G2SP varken tavsiye etmem.

4500'e 24G2SP varken tavsiye etmem.
Haklsınız 1.000 tl kadar fark var. Tavsiyeniz için teşekkürler

Konuyu dün açmıştım, bugün 5499 TL'ye teknosadan Lenova R25I30 aldım. İnternette en düşük fiyat 5399 idi. Teknosada kutusunu açtık kırık, çizik vs var mı görebileyim diye 100 tl fazla verdim. Sorun çıkmadı. Kurulumunu yaptım. Daha öncesinde aoc 27" 144 hz (tam modelini hatırlamıyorum) ve excalibur 23.8" 200 hz kullandım. Excaliburdaki ghosting gerçekten hayaletlerin var olduğuna inandırmıştı beni. Öyle bir üründen sonra ilaç gibi geldi. Ghosting neredeyse sıfır. Sadece ufo testinde biraz takılmalar oluşuyor. Oyun içinde hissetmedim(Cs2). Ayarlamalar ile düzelir diye düşünüyorum. Renk konusunda ortalama diyebilirim. Ses konusunda birçok kişi memnun kalmamış ancak partilemeyecekseniz bence gayet yeterli. Pivot ve asansör özellikleri de kullanışlı... 2 saatlik deneyimim de memnun kaldım. Çok detaylı bilgim olmadığı için bu şekilde anlatabildim. Sorularınız olursa cevaplama çalışırım. İyi forumlar...

Geri
Yukarı