5.500TL'ye monitör önerisi

Bütçe
5500
Benim bildiğim şu 3 monitör güzel. Hatırladığım kadarıyla da HP diğerlerine göre bir tık daha zayıf kalıyor. @for heo legi hocam sisteminizi atabilir misiniz?

Omen alınır digerleri bence iyi degil.

Evet Berkay hocam bunu makro kamerayla şimdi birçok monitöre baktım hepsinde aynı durum mevcut. Dediğiniz tamamen doğru pikselle kırmızı yeşil ve mavi şeklin de. Makro kamerayla inceledim başlangıçta sol kısımda ki kırmızı başlıyor onun için kırmızı gözüküyor. Sağ kısımda ki ise mavi ile bitiyor ve mavi gözüküyor. Mükemmel ve detaylı bir açıklama yapmışsınız çok teşekkür ederim.

Monitor geldi mi benim monitorun rengini hiç beğenmedim siz ayar vs yaptınız mı?

Monitor geldi mi benim monitorun rengini hiç beğenmedim siz ayar vs yaptınız mı?

Evet geldi kurdum hiçbir sıkıntısı yok, renkleri gayet güzel. User moduna alıp parlaklığı 20 yapıp maksimum parlaklığı etkinleştirdim ve renk sıcaklığını soğuk yaptım. Gayet güzel şu an için. Fakat ince ayar gerekli yine de. Göz zevkinize göre ayarlamanız lazım.

İncelemesi mevcut.
Elinize sağlik. Berbat bir modelmiş. Bir de süper F/P falan diye paylaşmıştı "biri".

Bu videoda ki gibi açabildim. Buyrun hocam sonuç nedir cevabı merakla bekliyorum.
Anladım hocam teşekkür ederim.

@FantastikTürk Sizin de yorumunuzu merak ediyorum hocam.
Kusura bakmayın cevap yazmaya vaktim olmadı.
Ayrıca ben de sipariş edeceğim o yüzden gelsin kendim inceleyip de yazarım dedim.

Kredi kartını beklerken şansıma 15 günlük indirim bitti 7400TL oldu :/ Artık böyle sipariş edeceğim büyük ihtimalle... Gelince yazarım.

Elinize sağlik. Berbat bir modelmiş. Bir de süper F/P falan diye paylaşmıştı "biri".

Kusura bakmayın cevap yazmaya vaktim olmadı.
Ayrıca ben de sipariş edeceğim o yüzden gelsin kendim inceleyip de yazarım dedim.

Kredi kartını beklerken şansıma 15 günlük indirim bitti 7400TL oldu :/ Artık böyle sipariş edeceğim büyük ihtimalle... Gelince yazarım.

Evet indirim bitmiş. Ama 7400TL'nin bile üzerinde bir monitör olduğunu düşünüyorum. Hala muadillerine göre neden bu kadar uygun fiyatlı anlamış değilim.

Selam hocam iyi sosyaller herkese bende 4060 Ti 16 GB sistem aldım monitör arayışı içindeyim önceki yazılan yorumları da okudum da çok fazla monitör yorumu yapılmış net bir karara varamadım sizin tavsiyeniz nedir 5 6 k bütçeye belki biraz daha üstünü zorlarım.
@FantastikTürk

Selam hocam iyi sosyaller herkese bende 4060 Ti 16 GB sistem aldım monitör arayışı içindeyim önceki yazılan yorumları da okudum da çok fazla monitör yorumu yapılmış net bir karara varamadım sizin tavsiyeniz nedir 5 6 k bütçeye belki biraz daha üstünü zorlarım.
@FantastikTürk
4060ti'a fazla gelir mi bilmem ama bütçe zorlanacaksa Acer X272U V öneririm. 7400TL.

Geri
Yukarı