5-6 bin fiyat bandında oyuncu koltuğu önerisi

MaximoPolpo

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu alacağım. IKEA Markus düşünüyordum ancak bütçemi aşıyor. Aşağıdakilerden önerdiğiniz koltuk var mıdır ? Veya farklı öneriniz varsa onlarada bakabilirim. Ayrıca halen oyuncu mu yoksa ofis mi alacağıma karar veremedim iki tarzda da önerilerinizi sunabilirsiniz.

Yeni bir oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu alacağım. IKEA markus düşünüyordum ancak bütçemi aşıyor. Aşağıdakilerden önerdiğiniz koltuk var mıdır? Veya farklı öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Ayrıca halen oyuncu mu yoksa ofis mi alacağıma karar veremedim iki tarzda da önerilerinizi sunabilirsiniz.

Hawk tercih edebilirsiniz.

Yeni bir oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu alacağım. IKEA markus düşünüyordum ancak bütçemi aşıyor. Aşağıdakilerden önerdiğiniz koltuk var mıdır? Veya farklı öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Ayrıca halen oyuncu mu yoksa ofis mi alacağıma karar veremedim iki tarzda da önerilerinizi sunabilirsiniz.

En alttaki ürün HB'da daha uygun. Dün denk gelmiştim bende. Oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu tercih eden arkadaşlarım kullanıyordu. İyi midir bilmiyorum ama.

Aynı ürünün bir farklı modeli de mevcut. Bu ürünü de inceleyebilirsiniz. Daha rahat duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı