5-7 bin TL'ye oyun kulaklığı önerisi

Reynq

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben kulaklık almak istiyorum. Bütçem 5-6-7 bin arası. Almak istediklerim 1 Skullcandy Hesh ANC ve SteelSeries Artich 7P+. Bunlardan daha iyi varsa yazabilir misiniz? Bir de hangisini alayim? Özellikle wireless olsun!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben kulaklık almak istiyorum. Bütçem 5-6-7 bin arası. Almak istediklerim 1 Skullcandy Hesh ANC ve SteelSeries Artich 7P+. Bunlardan daha iyi varsa yazabilir misiniz? Bir de hangisini alayim? Özellikle wireless olsun!
Arctis 7+ alınır o fiyata en iyi.

Logitech G535 tercih edilebilir 7.1 değil ama soundstage ve sound stage vesaire çok iyi.

@DMN niye dislike attınız hocam?

Leş gibi fiyatını hiç hak etmeyen bir kulaklık. 0 konfor 0 Mic kalitesi. Ses kalitesi de iyi değil.

Çok fazla araştırıp aldım mikrofon kalitesi hakkında haklısınız ama ucuna o süngerlerden takılıp düzeltilebilir malzeme kalitedi fiyatına göre prestijli değil ama kötü de değil ses kalitesi oldukça iyi sadece biraz kısık onu da halledebiliyorsun öfke kusuyormuşsunuz gibi hissettim teknik detayları fiyatıba göre çoğu kulaklıkdan iyi.

Çok fazla araştırıp aldım mikrofon kalitesi hakkında haklısınız ama ucuna o süngerlerden takılıp düzeltilebilir malzeme kalitedi fiyatına göre prestijli değil ama kötü de değil ses kalitesi oldukça iyi sadece biraz kısık onu da halledebiliyorsun öfke kusuyormuşsunuz gibi hissettim teknik detayları fiyatıba göre çoğu kulaklıkdan iyi.
Sadece kullandığınız için avutma Daha düşük fiyata ondan çok daha iyi kulaklıklar var.

Sadece kullandığınız için avutma daha düşük fiyata ondan çok daha iyi kulaklıklar var.

Kötüye kötüye derim para umurumda değil yabancı da olsa alıp da kötü ürün kullanmasını istemem kötü yanlarını söyledim iyi yanlarını da söyledim ürün bu.

Geri
Yukarı