5.7 MB/S internet hızıyla Hunt ve GTA 5 kaç saate iner?

Hocam internet hızınıza göre ortlama 5 ya da 5 buçuk saat sürüyor sadece GTA 5 bilginize.
Hocam ben 12 indirme hızıyla 4 saate indirdim, o kadar hızlı olmaz bence.

O zaman siz gidip hesap makinesi kullanın. İnsanlar soru sorup öğrensin diye bu forum var.
Hocam forumda bununla ilgili bir sürü konu var. Siz bu durumda öğretici konumundasınız galiba. Size bir önerim var: İnsanlara sordukları oyunun MB boyutunu internet hızlarına bölüp onu da 60'la çarpmak yerine. Bu işlemi insanlara öğretin en azından işiniz kolaylaşır. :) Kolay gelsin ben hesap makinemin başına gidiyorum.

Yeni oyun bilgisayarı alıp veya oyun oynamaya yeni başlayan biri ise bence normal sorması.
İlkokul matematiğine sahip olmak yeterli bunun için. Bunlara yeni başlamakla ne alakası var?

Hocam forumda bununla ilgili bir sürü konu var. Siz bu durumda öğretici konumundasınız galiba. Size bir önerim var: İnsanlara sordukları oyunun GB boyutunu internet hızlarına bölüp onu da 60'la çarpmak yerine. Bu işlemi insanlara öğretin en azından işiniz kolaylaşır. :) Kolay gelsin ben hesap makinemin başına gidiyorum.
Şuanda öğretiyorum zaten bir daha sormalarına gerek kalmasın diye. Size hesap makinesi ile başarılar.

Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm.

5.7 MB/S indirme hızıyla Hunt ve Grand Theft Auto V oyunları tahmini kaç saate iner acaba?
1666370764143.png
Sadece GTA V

Yeni konular

Geri
Yukarı