5.7 MB/S internet hızıyla Hunt ve GTA 5 kaç saate iner?

Belli ki öğretenler pek bir şey başaramamış. Konular yığınla var ve olmaya devam edecek.
Okuma yazmanız var mı bilmiyorum ama orada Katılım için 21 Ocak 2021 yazıyor ve neredeyse 1400 mesajım var sizin benden daha önce kayıt olmanıza rağmen (neredeyse 1 yıl) sizden daha fazla kişiye yardım etmişim ve günümün 30 dakikası bile burada geçmiyor kimin başarısız olduğu bence epey ortada.

Okuma yazmanız var mı bilmiyorum ama orada Katılım için 21 Ocak 2021 yazıyor ve neredeyse 1400 mesajım var sizin benden daha önce kayıt olmanıza rağmen (neredeyse 1 yıl) sizden daha fazla kişiye yardım etmişim ve günümün 30 dakikası bile burada geçmiyor kimin başarısız olduğu bence epey ortada.
Hocam siz başarısızsınız demek istemedim. "Belli ki öğretenler" dedim. Genel bir kitleyi kastediyorum. Kimin okuma yazması yok acaba. 🤨

Hocam siz başarısızsınız demek istemedim. "Belli ki öğretenler" dedim. Genel bir kitleyi kastediyorum. Kimin okuma yazması yok acaba. 🤨
1666371083149.png

Sizin yazdığınız mesajlardan haberiniz yok sanırım.

Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm.

5.7 MB/S indirme hızıyla Hunt ve Grand Theft Auto V oyunları tahmini kaç saate iner acaba?
Şunu söylemek isterim. Şimdiye kadar yazdığım yanıtları yazarken size karşı bir art niyet beslemedim. Tek yakındığım şey bu konuda açılan gereksiz konular. Lütfen yanlış anlamayın. :)

Yazdığınız mesajların hepsini dikkate alıyorum burada 15 dakikadır konuşuyoruz. Bu kadar tantana yapacağınıza gidip sizde "Öğretici konumunda" olup bir kaç şey gösterip konuları azaltsaydınız belki de şuan bu konu açılmazdı bile.
Katılıyorum. Ve bu gereksiz tartışmaya son vermek çok daha mantıklı olur. :) Fikriniz nedir?

Hocam tamam ya 2 nizde süpersiniz 2 nizde aslında iyisiniz hep ekonomi bizi bu hale getirdi :D
Hep ekonomi yüzünden evet haklısınız. 😃

Geri
Yukarı