5-8 bin TL telefon önerisi

Matteach

Hectopat
Merhaba dostlar. iPhone 7 sahibiyim. Tercihen iOS telefon almak istiyorum. 12 mini güzel bir tercih gibi duruyor ama açıkçası telefonu sadece haberleşme ve video izlemek için kullandığım için o kadar para verilir mi emin değilim. Tek elle kullanacak büyüklükte olmasını istiyorum, büyük telefon sevmiyorum. Şarj konusunda bir derdim yok çok aktif telefon kullanan birisi değilim.

Merhaba dostlar. iPhone 7 sahibiyim. Tercihen iOS telefon almak istiyorum. 12 mini güzel bir tercih gibi duruyor ama açıkçası telefonu sadece haberleşme ve video izlemek için kullandığım için o kadar para verilir mi emin değilim. Tek elle kullanacak büyüklükte olmasını istiyorum, büyük telefon sevmiyorum. Şarj konusunda bir derdim yok çok aktif telefon kullanan birisi değilim.

Bu fiyat bandında küçük telefon olarak 12 mini tavsiye ederim.
Diğerleri biraz daha zorlasa tablet olabilecek boyuttalar :D.

S20 FE SD 865 modeli fiyat olarak mantıklı. 5000-5500 arasında. Bir de A52 var o da 4000 TL civarı bu telefonlar da işini görür. Fazla para vermek istemiyorsan bu modeller gayet mantıklıdır.
Ha bir de Iphone 7 kullanıyorsun ekran boyutu ve batarya sorun olmayacaksa SE 2020 alabilirsin.

Eğer kullanıp tekrar satmak derdinde değilsen 11 mini al. Kullanmayacağın telefona o kadar para verme bence. Android’de olur diyorsan bu paranın yarısına Android al işini her türlü görür.

12 mini harici fiyat performans tercihleride öğrenmek isterim. 8 bin TL vermek son opsiyonum olsun istiyorum.

Küçük ekran istediğiniz için tek seçenek 12 mini :D.

Ama ekran sorun değil diyor iseniz.

Samsung S20 FE SD
Xiaomi Mi 10t Pro.

Bu iki modeli önerebilirim ancak Xiaomi telefonlarda genel olarak yazılım sorunu var bilginize.

İkinci el iPhone X 6000-7500 ₺ arasında.

Geri
Yukarı