5 adet RX 560 ile mining yapılır mı?

Selamlar. Elimde uzun yıllardır boş duran 560 ekran kartı var 5 adet ve hiçbir zaman kullanmadım işime yaramadı. Son dönemlerde coin, mining gibi konular yazılar vs. görüyorum. Acaba bu ekran kartı ile mining yapılır mı? Yapılırsa çok zahmetli olur mu? Yorumlamanız benim için çok önemli video linki vs. bırakmayın çok video vs. izledim hangisine inanayım derken kapattım. Yaşım küçük olduğu için öyle çok fazla gelire meraklı değilim aylık 10 20k gelsin kafasında değilim. Yapılır mı bu ekran kartlarıyla yapılırsa ne kadar kâr edebilirim, ne kadar zarar edebilirim? Bunlardan bahsederseniz sevinirim.^^
Bende ayni dusuncedeydim acaba ne kadar birakir merak ediyorum

Selamlar. Elimde uzun yıllardır boş duran 560 ekran kartı var 5 adet ve hiçbir zaman kullanmadım işime yaramadı. Son dönemlerde coin, mining gibi konular yazılar vs. görüyorum. Acaba bu ekran kartı ile mining yapılır mı? Yapılırsa çok zahmetli olur mu? Yorumlamanız benim için çok önemli video linki vs. bırakmayın çok video vs. izledim hangisine inanayım derken kapattım. Yaşım küçük olduğu için öyle çok fazla gelire meraklı değilim aylık 10 20k gelsin kafasında değilim. Yapılır mı bu ekran kartlarıyla yapılırsa ne kadar kâr edebilirim, ne kadar zarar edebilirim? Bunlardan bahsederseniz sevinirim.^^

Bir tane kart modlarsan ve OC yaparsan elektiriği çıkarttığımızda 3,75 dolar civarı günlük getiriyor 5 tane var günlük 18,75 dolar aylık 562.5 dolar 4500 TL civarı ki gayet yeterli bir miktar. Piyasa değişebilir. Yatırım tavsiyesi değil bu yüzden.
Rx 560 4gb tanesi modlu ve oc lu hali bir günde şu an elektiriği çıkarttığımızda 3.75 dolar getiriyor sende 5 tane var 18.75 dolar günlük kazancın olur 1 ayda 562 dolar şu an dolar 8 tl 4500 tl civarı bir aylık gelirin olur (piyasa değişkenlik gösterebilir yatırım tavsiyesi değildir)

Son düzenleme:
Bir tane kart modlarsan ve OC yaparsan elektiriği çıkarttığımızda 3,75 dolar civarı günlük getiriyor 5 tane var günlük 18,75 dolar aylık 562.5 dolar 4500 TL civarı ki gayet yeterli bir miktar. Piyasa değişebilir. Yatırım tavsiyesi değil bu yüzden.

RX 560 4 GB tanesi modlu ve OC lu hali bir günde şu an elektiriği çıkarttığımızda 3.75 dolar getiriyor sende 5 tane var 18.75 dolar günlük kazancın olur 1 ayda 562 dolar şu an dolar 8 TL 4500 TL civarı bir aylık gelirin olur (piyasa değişkenlik gösterebilir yatırım tavsiyesi değildir)

560la ne mh alıyorda ne kazıyorda günlük 3.75 dolar getiriyor açıkla bakalım dediğin fiyatları şu an coinler yüksek olmasına rağmen RX 470-570-580 4 GB versiyonları zar zor getiriyor getirmediği oluyor.

AMD RX 560 Madencilik hesaplayıcısı ⛏️ | minerstat bu site hangi kartın hangi coinde ne kadar gelir elde ettiğini gösteren bir site stok hali 10 mh veriyor OC be mod işleminin ardından 15.75 mh ı görüyor özel ayarlar kısmından ethash kısmınındaki mh oranı ı 15.75 yaparsak günlük kazanımı ve elektrik ücreti çıkmış halini göreceksin.

Normalde 4 GB'ler ETH kazmıyor. O gördüğün Mh'yi ETH'de her anakarttan sadece bir tane PCI Express X16 slotunda Hive OS'tan lolminer programı ile zombie modda kazım yaparsa alabilir aynı anakarta ikinci 560ı riser kablosu ile taktığı an 3-5 mh arası anca alır. Kısaca ethde 13-15 mh alabilmek için 5 adet RX 560 için ayrı ayrı 5 tane anakarttan oluşan sistem kurması lazım hepsine ayrı işlemci PSU RAM alması lazım :D. 560 ile güncel 1.5 dolar civarı kazanır günlük.

Yeni konular

Geri
Yukarı