5 ay 8 gün kala YKS sayısal 50 bin yapılır mı?

Kinginthenorth13

Femtopat
Daha fazla  
5 ay 8 gün kaldı TYT fende 5 6 net TYT matematikte 10 net durumu gore 15 net yapabiliyorum AYT'de ise yarım yamalak bir sonuç çıkarıyorum taş çatlasın 20 25 net, TYT sosyal ve Türkçede hiçbir sorunum yok Türkçe 30 net civarında sosyal ise neredeyse Full sizce sayısaldan ilk 50k ya girebilir miyim ekstra 52 puan gelecek en az 350 ham puan yapmam gerekecek günlük ortalama 10 saatlik akıllı bir çalışmayla sizce yapabilir miyim? Bu arada bu belirttiğim netler ilk 0 dan baslayip ortaya cikardigim netler son 1 haftadir 10 saat calisiyorum kimyada sıkıntım var ama biyoloji ve fiziği rahat yapabiliyorum bilgilerimi tazelemem yetti bana fizikte ve biyolojide(yaparsın veya yapmazsın soracağına git çalış demeyin zaten başladım çalışmaya)

Son düzenleme:
Hocam bizim yapar ya da yapamaz dememiz büyük anlamda tahmin olur bunun yerine çalışmaya başlayın ve sonucu görün nereden kurtarırsanız kârdır.

Ekstra 52 puan dediğiniz OBP'den ise pek önemi yok. Gerçekçi olmak lazım çok zor duruyor. Hadi sosyal yerine fen bilimleriniz iyi olsa AYT için avantaj derim ama maalesef.

Süreklilik önemli. Ortalama 10 saat çalışırsanız bir şeyler elbette başarırsınız. 8 günü hesaba katmayalım 150 gün kaldı diyelim, 150 * 10 etti 1500 saat. Siz deneyin en kötü ihtimalle bir şey kaybetmezsiniz yani en azından 150 gün sonra "ulan keşke çalışsaydım" demezsiniz.

Dostum öncelikle yazdıklarını okumadım. Tek bir tavsiyem var, burda motivasyon ve moral beklemek yerine bilgisayarı kapatıp çalışmaya başlarsan yaparsın. Boş şans.
Hocam sonunu okusaydın bari özellikle belirtmek istediğim bir şey yazdım
Yani günde 12 saat falan çalışman lazım birden 12 saat ağır geleceği için yapamazsın. Benim ailem eğitimci ondan biliyorum öyle motivasyonla olmuyor bu işler motivasyon dediğin gelir geçer.
1 haftadır 8-10 saat arasında çalisiyorum gunun ilk yarisi 1 saat calisip 10 dakika dinleniyorum geri kalan yarısında 30 dakika calisip 5 dakika dinleniyorum periyotlarla
Ekstra 52 puan dediğiniz OBP'den ise pek önemi yok. Gerçekçi olmak lazım çok zor duruyor. Hadi sosyal yerine fen bilimleriniz iyi olsa AYT için avantaj derim ama maalesef.
Fende 0 değilim sadece konuların üzerinden geçip çözmem lazım ilk 0 dan basladigimdaki netlerdi bunlar sadece kimyada sıkıntım var fizik ve biyolojiyi yapabiliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı