5 ay kala EA 40-50k yapılır mı?

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 267

XFG

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar sizce bu 5 ayda EA'da 40-50k yapılır mı? Ezberim iyidir, dil bilgisi ve edebiyatı yapabiliyorum. Tek sıkıntı matematik. Şu an (hâlâ) aktif matematik çözüyorum. Bir türlü bitmedi. EBOB-EKOK konusundayım. Yarıyıl tatiline kadar kitabı bitirip matematiğin ilacı ve 345 TYT matematik soru bankası ile götürmeyi düşünüyorum. Yarıyıl tatilinde ise hem TYT hem de AYT matematiği aynı anda götürmeyi düşünüyorum. Öneriniz var mı?

Çok sıkı ve verimli şekilde çalışman lazım ve bu çok yorucu olur. Matematik seni çok sıkıntıya sokar.
Yarıyıl tatilinde ise hem TYT hem de AYT matematiği aynı anda götürmeyi düşünüyorum.
TYT Matematikte belli bir düzeye gelmeden AYT başlamanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum, en azından ilk 12 konuyu yapabilmek lazım.

Disiplinli olursan yapılır.

Bende EA'yım daha edebiyata başlamadım bile ezberim iyi o yüzden rahat yapabiliyorum tarih coğrafya zaten biliyorum sadece matematik çalışırsan daha iyi olur benim geçen sene giren bir arkadaşım sadece matematik çalıştı 40/40 yaptı 10k ya falan girmişti.

Güzel olur Matematiğin ilacıda aktifin cümleli olan hali gibi oda çok kolay 1 ayda rahat bitirebilirsin onu bu arada geometriyide ihmal etme.

Son düzenleme:
Çok sıkı ve verimli şekilde çalışman lazım ve bu çok yorucu olur. Matematik seni çok sıkıntıya sokar.

TYT matematikte belli bir düzeye gelmeden AYT başlamanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum, en azından ilk 12 konuyu yapabilmek lazım.

Disiplinli olursan yapılır.

Bende EA'yım daha edebiyata başlamadım bile ezberim iyi o yüzden rahat yapabiliyorum tarih coğrafya zaten biliyorum sadece matematik çalışırsan daha iyi olur benim geçen sene giren bir arkadaşım sadece matematik çalıştı 40/40 yaptı 10k ya falan girmişti.

Güzel olur matematiğin ilacıda aktifin cümleli olan hali gibi oda çok kolay 1 ayda rahat bitirebilirsin onu bu arada geometriyide ihmal etme.

Hocam işte, aktifin içinde sanırım ilk 12 konu var. Yarıyıl tatiline kadar aktifi bitirip, yarıyıl tatilinde ise hem TYT hem de AYT aynı anda götürmeyi düşünüyorum.

Hocam işte, aktifin içinde sanırım ilk 12 konu var. Yarıyıl tatiline kadar aktifi bitirip, yarıyıl tatilinde ise hem TYT hem de AYT aynı anda götürmeyi düşünüyorum.

Aktif teki 12 konu dediğin tüm TYT konuları tabii aktif yetmez sadece YouTube danda ilerle ben bıyıklı hocanın videolarını izliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı