5 bin lira sistem toplama

Amaç oyun ise, bu iyi gibi:

RAM'den iki tane alın.

Ekran kartı olarak aşağıdaki var ama sıcak çalışan bir kart diye biliyorum. Aklıma bütçe dahilinde başka bir alternatif gelmiyor. Belki @WaIter White hocamın ekran kartı için bir fikri vardır.

Buna ileride ne gibi güncelleme yapabilir ? Sanırsam bu ürünleri alacak.

Bu yüzden forumların bu yüzünü sevmiyorum PSU, kasa, SSD gibi çeşitli markalar bulunduran bileşiklere sürekli ön yargı yüklenmesi var o marka bir problem oluşturmadığı zaman herkesin susması ayrı komik. Örnek: Arecool.

OC un ne kadar etkisi olduğunu benim bilmeme gerek yok oyun testlerinde ne kadar fark ettiğinin bende farkındayım lakin siz direkt 1650 dediniz. Cevabım düz 1650 demenize idi.

Sistemin fiyatı zaten belli ve bakmadınız sanırım. Zaten 300-350 gibi bir fiyatla 5000'e tamamlanıyor. 5000'i aşmadığı sürece ne önemi var ki?

Keşke önce Aerocool yazmayı bilseydin be kanka...

@Kısacı Ne anlatıyorsun sen ya?

Daha atayım mı? Bilginiz ve kanıtınız varsa atın. Kronik sorunlu bir SSD'ye, kronik sorunlu değil diyemezsiniz.

@Kısacı ne anlatıyorsun sen ya?

Daha atayım mı?

İstediğin kadar yükle başta ne dediğimi anlasaydın kanıtlama gereği duymazdın zaten.

Bu yüzden forumların bu yüzünü sevmiyorum PSU, kasa, SSD gibi çeşitli markalar bulunduran bileşiklere sürekli ön yargı yüklenmesi var o marka bir problem oluşturmadığı zaman herkesin susması ayrı komik. Örnek: Arecool.

OC un ne kadar etkisi olduğunu benim bilmeme gerek yok oyun testlerinde ne kadar fark ettiğinin bende farkındayım lakin siz direkt 1650 dediniz. Cevabım düz 1650 demenize idi.

Sistemin fiyatı zaten belli ve bakmadınız sanırım. Zaten 300-350 gibi bir fiyatla 5000'e tamamlanıyor. 5000'i aşmadığı sürece ne önemi var ki?
1612892045063.png

Daha da gidiyor, isterseniz atarım.
B450 anakart bir dahaki 6.nesil işlemcileride destekleyecek yani sistemin ömrü 10100F e göre çok fazla.
Evet ömrü fazladır ancak iyi bir anakart önerildiği sürece. İleride olacak işlemcilerin TDP'sine bile yetişemeyebilir.

@Kısacı Ne anlatıyorsun sen ya?

Daha atayım mı?

Zorlamaya gerek yok kendisi alabilir SU630'u ama başkalarına önermeye hakkı yok.

Eki Görüntüle 872616
Daha da gidiyor, isterseniz atarım.

Evet ömrü fazladır ancak iyi bir anakart önerildiği sürece. İleride olacak işlemcilerin TDP'sine bile yetişemeyebilir.

Daha 2 gün önce 10100F Ryzen 3 3100'e göre daha iyi diyordum herkese ama Intel'in açıklamasından sonra kararımı değiştirdim oyun için hala alınabilir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı