5 bin TL Bilgisayar toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
5000
Şaka mısınız? Benim sistemimde 1650 + 10100F var kafada zaten direkt eliyor sizin sistemi. Yorumunu linç yemeden önce sil istersen. :) Bence ışığına göre yorum yapmışsın...
Sizin sistemde ram 8 3000 MHz benim attığım sistemde 16 GB 2400 MHz i7 4790k 5.50 GHz e kadar çok rahat çıkıyor arada 600 TL fark var +500 GB Hard Disk

Sizin sistemde ram 8 3000 MHz benim attığım sistemde 16 GB 2400 MHz i7 4790k 5.50 GHz e kadar çok rahat çıkıyor arada 600 TL fark var +500 GB Hard Disk
Sizin attığınız sistemde RAM DDR3 durumunda hocam. Alınması durumunda anakartın değişmesini ve yeni RAM'ler alınmasını tavsiye ederim. İşlemcinin i7 olması da fark etmiyor, 4. nesil güncel oyunlar için pek uygun değil.

Şimdi bir daha bakın: sistem + işlemci + anakart + RAM. Sizce bu sistem ekonomik mi?

Son düzenleme:
Sizin attığınız sistemde RAM DDR3 durumunda hocam ve anakart GDDR5 destekliyor. Alınması durumunda anakartın değişmesini ve yeni RAM'ler alınmasını tavsiye ederim. İşlemcinin i7 olması da fark etmiyor, 4. nesil güncel oyunlar için pek uygun değil.

Şimdi bir daha bakın: sistem + işlemci + anakart + RAM. Sizce bu sistem ekonomik mi?
Hocam kime anlatıyorsunuz ki... Bir kere kafasında onu dünyanın en iyi bilgisayarı olarak yer edinmiş ne derseniz deyin ikna olamaz.

Sizin attığınız sistemde RAM DDR3 durumunda hocam ve anakart GDDR5 destekliyor. Alınması durumunda anakartın değişmesini ve yeni RAM'ler alınmasını tavsiye ederim. İşlemcinin i7 olması da fark etmiyor, 4. nesil güncel oyunlar için pek uygun değil.

Şimdi bir daha bakın: Sistem + işlemci + anakart + RAM. Sizce bu sistem ekonomik mi?

Hocam GDDR5 ekran kartı için 4.nesik i7 4790K overclock yaparsan i3 10100F i geçer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı