Hediye 5 dolar Steam bakiye

Katılıyorum.

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”​

Mustafa Kemal ATATÜRK.

@CS Relboron Çekilişi hangi yöntem ile yapacaksınız? Açıklanma saati de mi 21.00?
Hocam çekiliş için herhangi bir siteyi kullanacağım, şartları sağlayan tüm üyeler arasından biri çıkacak. 21.00 da çekiliş sonlanır en geç 10-15 dk sonrasında da açıklarım.

Merhaba, yakın zamanda toplu bir Steam alışverişi yaptım ve elimde fazladan 5 dolarlık kod boşta kaldı. Almak istediğim herhangi bir oyun kalmadı ve kodu bir kişiye hediye etmek istiyorum. Yarın(21 Mart) akşam saat 21.00'a kadar devam edecek.

Şartlara gelirsek aslında biraz eğlenelim istedim. Katılmak isteyen arkadaşlar konuya en sevdikleri özlü bir söz bıraksın. en az 100 mesajınız olması yeterli. sadece katılıyorum yazarsanız çekilişe dahil olmayacaksınız. Kazanan kişi 30 dakika içerisinde geri dönüş yapmazsa yedek olarak kazanan kişiye dönüş yapılacaktır.

Katılıyorum.
  • 'Fikrimi çalmalarını değil kendi fikirlerinin olmamasını umursuyorum. '
  • 'Nefretiniz elektriğe dönüştürülebilseydi bütün dünyayı aydınlatırdı. '
Nikola Tesla

Hocam çekiliş için herhangi bir siteyi kullanacağım, şartları sağlayan tüm üyeler arasından biri çıkacak. 21.00 da çekiliş sonlanır en geç 10-15 dk sonrasında da açıklarım.
Çekiliş kazananının yazma süresini arttırırsanız daha iyi olabilir. 30 dakika çok kısa bir süre bana kalırsa. Bir duşa gireyim dese çekilişi kaçırdı.

Çok sevdiğim bir şiirdir:

...Bitti bahaneler, tükendi cümleler
Güldüğüme bakma, neler çektim ben neler
Kalbimde kırılmadık kalmadı ki bir yer
Hepsi hikâye, sildim teker teker...

Ben eskimeyen tek güzelliği sende gördüm
Sende buldum erişilmez hazları
Yanında sıyrıldım korkulardan, yalanlardan
Duyguların en ölmezini sende duydum
Susuzluğum dudaklarında dindi
Yalnızlığım ellerinde
Çoğu gün unuttum açlığımı
Sende doydum...

İlk defa seninle bütünlendim, anlıyor musun?
Anladım yaşadığımı her nefes alışta
Seninle geçtim bütün zamanlardan
Seninle var oldum
Eridim seninle bir sonsuz çalkanışta.

Katılıyorum :D

Geri
Yukarı