Çözüldü 5 dolar yatırmayan biriyle takas yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArthurFlixy

Hectopat
Kardeşime CS:GO Prime alacağım doğum günü hediyesi olarak ama daha 5 dolarlık harcama yapmadık. Hesabında ben ona ya da o bana CS'de kasa atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sen 5 dolar yatırdıysan ona arkadaşlık isteği atabilirsin o da kabul edebilir. Ondan sonra hediye gönderebilirsin. Kasayı yanlış anlamadıysam satsın da limit kalksın diye atmak istiyorsun. Limitli hesaplar pazarı kullanamaz. Bu arada oyunu hediye ettikten sonra da limit kalkmıyor kendi 5 dolar harcaması lazım.
Sen 5 dolar yatırdıysan ona arkadaşlık isteği atabilirsin o da kabul edebilir. Ondan sonra hediye gönderebilirsin. Kasayı yanlış anlamadıysam satsın da limit kalksın diye atmak istiyorsun. Limitli hesaplar pazarı kullanamaz. Bu arada oyunu hediye ettikten sonra da limit kalkmıyor kendi 5 dolar harcaması lazım.

Çözüm

Sorduğum soru ona hediye edeceğim oda bana kasa atacak ama 5 dolar yatırmadığı için atabilir mi emin değilim.

Geri
Yukarı