5 hoparlörden nasıl ses alabilirim?

Orada yok ama realtek audio console bölümünde var. Hoparlör doldurma.

Driver'da sorun vardır diye kaldırdım, kurdum şimdi tek soldan geliyor ses. Kesin driver ile ilgili bir sorun ama anlayamadım gitti.
Valla hocam durum şu an nasıl bilmiyorum ama o ses ayarlarını kurcalayın bir. Aklıma başka yol gelmiyor şimdilik. Donanımsal olarak çalışıyor ama yazılımsal olarak ayar yapmak lazım bence.

Valla hocam durum şu an nasıl bilmiyorum ama o ses ayarlarını kurcalayın bir. Aklıma başka yol gelmiyor şimdilik. Donanımsal olarak çalışıyor ama yazılımsal olarak ayar yapmak lazım bence.

Hocam Bugün yeşil kablonun ucunu biraz kıvırdım ses 2 hoparlörden geldi. Sanırım kablo içinde kopukluk var.

Hocam bugün yeşil kablonun ucunu biraz kıvırdım ve ses 2 hoparlörden geldi. Sanırım kablo içinde kopukluk var.
Sanmıyorum hocam. Sınama yapınca çalışıyor çünkü. Bir de şu şekilde bağlamayı deneyin:
17 numaralı mesajdaki resimde 4 numaralı kabloyu normal olarak bilgisayara bağlayın. Aldığınız aparata da hoparlörleri bağlayın ve bir ucunu da subwoofera takın. Farklı çıkışları da deneyin.

Sanmıyorum hocam. Sınama yapınca çalışıyor çünkü. Bir de şu şekilde bağlamayı deneyin:
17 numaralı mesajdaki resimde 4 numaralı kabloyu normal olarak bilgisayara bağlayın. Aldığınız aparata da hoparlörleri bağlayın ve bir ucunu da subwoofera takın. Farklı çıkışları da deneyin.

Driverları kaldırmıştım belki ondandır diye. Şimdi Sadece bir tanesinden ses geliyor(du). Dediğim gibi yeşil aux kablo girişini kıvırdığımda iki tanesinden ses alabiliyorum şu an. Oynatınca onu tekrar ses gidiyor bir hoparlörden.

Geri
Yukarı