5 ms ile 7ms arasındakı fark

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Selam Arkadaşlar. Bu 2 Monitörden hangisi tercih edilmeli?

1)AOC 24B1XH - 751,6 TL ( İPS panel, 7 ms gecikme süresi, 8 bits(6 bits +FRC))
2)AOC I240SXH - 758,01 TL (ADS panel, 5 ms gecikme süresi 8 bits(6 bits +FRC))

Benim kendi fikrim ilk monitörden yana. Ama arada olan 2 ms benim alehime olur mu? Bu arada monitörü oyun için almak istiyorum.
@GCN Hocam sizde bu konuya fikir bildirirseniz, beni mutlu edersiniz:)
Resimler monitör sırasına uygundur.

indir (5).jpg

indir (4).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için aşağıdaki monitörü öneririm. Bu monitörler pek oyun için değil, iş için monitörler.

SAMSUNG 23.5" LC24F390FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS /72 Hz CURVED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Bende bu aralar monitör bakıyorum, açıkçası F390 içime sinmişti ancak 1080P olması biraz düşündürdü. Yani şimdi alsak yakın bir zamanda 2K veya 4K monitörler ucuzlar mı? LG 25" 25UM58 ile F390 arasında gidip gidip geliyorum, yorumunuz baya bir belirleyici olacak.

Neden olsun? Kendim kullanıyorum ve oldukça memnunum. Fiyatında rakipsiz özelliklere sahip.

72 Hz, Curved, Freesync, VA panel.
Hocam sizin gönderdiğiniz linkdeki monitör 72 Hz
Ama dediğim gibi onu alamayacağımdan dolayı
Samsung Curved 24" LC24F396FHUXEN monitörünü alıcam. Ama benim dediğim monitör 60 Hz sanırım. Size zahmet bakabilir misiniz buna, yani hata olabilir mi? 72 yerine 60 yazılmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı