5 saat aralıksız CS:GO oynamak zararlı mı?

Bak şöyle diyorum 6 yıldır her gün 15 saat CS:GO oynuyorum hiçbir şey olduğu yok mola verdiysem bu 15 saatin içinde Allah belamı versin. Bu arada 6 yıl önce yani CS:GO'ya başlayıp 15 saat oynamadan önce sınav notlarım 40-50 idi şimdi ise 80-90 çok yararı dokundu. Valve'ye teşekkürlerimi sunuyorum derslerde bana çok yardımcı oldu hakkı ödenmez!(sağlığımda %10 bir ilerleme oldu daha sağlıklıyım şu an)

6 ay önce bilgisayar topladım. Kıyamıyordum parçaları eskileşir, bir sıkıntı çıkar diye. Fazla ısındıracak oyunlar oynamıyordum. Bu seferlik 5 saat CS:GO oynadım aralıksız. Oyundayken bayağı ısınıyor ve bir arıza veya zarar görecek diye tereddüt ediyorum. Kötü bir şey olur mu?

Bilgisayar özellikleri:
RTX 2060 EVO 6 GB
ASUS H510M GAMING.
16 GB RAM
AMD Ryzen 5.
10 saat dahi oynarsınız 10-15 DK gibi boşa alıp bekletip.

6 ay önce bilgisayar topladım. Kıyamıyordum parçaları eskileşir, bir sıkıntı çıkar diye. Fazla ısındıracak oyunlar oynamıyordum. Bu seferlik 5 saat CS:GO oynadım aralıksız. Oyundayken bayağı ısınıyor ve bir arıza veya zarar görecek diye tereddüt ediyorum. Kötü bir şey olur mu?

Bilgisayar özellikleri:
RTX 2060 EVO 6 GB
ASUS H510M GAMING.
16 GB RAM
AMD Ryzen 5.
8GB RAM 940MX sistem ile 15 saat aralıksız oyun oynadım LGS'den sonra. Bir şey olmaz :)

Bilgisayar özellikleri:
RTX 2060 EVO 6 GB
ASUS H510M GAMING.
16 GB RAM
AMD Ryzen 5.
Hocam 5 saat aralıksız oynamak size zararlı boşverin bilgisayarı ara verin bence.

Geri
Yukarı