5 saat aralıksız CS:GO oynamak zararlı mı?

YKS'den yeni çıktım 1 sene boyunca oynamayinca acısını çıkarmak istemiştim :D oyun esnasında sıcaklık bilgisini soran arkadaşlar olmuş maksimum 87 dereceyi görüyor görev yöneticisinden takip verdiğiniz bilgi ve sağlığımı düşündüğünüz için teşekkür ederim dediklerinizi aynen uygulayacağım.

Sıcaklıklar normal işe bir şey olmaz. He yeni elektronik cihazların eskiler kadar dayanacağını hiç sanmıyorum ama öyle 3-5 yıla da patlamaz. Patlarsa da yenisini alırsın.
Patlarsa da yenisini alırsın nasıl bir mantık acaba ? Herkesin gücü olmayabilir. Elindekini koruyabilmek için size danışan birine böyle umursamazca cevaplar vermeyin.

Ben daha kötü sistemle.

6 ay önce bilgisayar topladım. Kıyamıyordum parçaları eskileşir, bir sıkıntı çıkar diye. Fazla ısındıracak oyunlar oynamıyordum. Bu seferlik 5 saat CS:GO oynadım aralıksız. Oyundayken bayağı ısınıyor ve bir arıza veya zarar görecek diye tereddüt ediyorum. Kötü bir şey olur mu?

Bilgisayar özellikleri:
RTX 2060 EVO 6 GB.
ASUS H510M GAMING.
16 GB RAM.
AMD Ryzen 5.

Ben daha kötü sistemle günde 10 saat civarı oynuyorum bir şey olmuyor bazen koridordayken istemsiz eğilerek gidiyorum o kadar hatta oynamanın yararida var odamdan gece ses kasarak babam odama gelirken telefonu saklıyorum.

Ahhahaah bende göze ya da beyne zararlı mı diye anladım. Ne kadar da iyimserim 😀😀
Ben günde 12 saate yakın oynuyordum bir ara. En ufak bir abartı bile yok. Bir aya yakın devam ettim. Sonra insan içine çıktım konuşamıyordum. Kekelemeye başlamıştım. Şimdi en fazla dört beş saat oynuyorum. Bu arada bilgisayara hiçbir şey olmadı. Merak etme sıkıntı olmaz.

6 ay önce bilgisayar topladım. Kıyamıyordum parçaları eskileşir, bir sıkıntı çıkar diye. Fazla ısındıracak oyunlar oynamıyordum. Bu seferlik 5 saat CS:GO oynadım aralıksız. Oyundayken bayağı ısınıyor ve bir arıza veya zarar görecek diye tereddüt ediyorum. Kötü bir şey olur mu?

Bilgisayar özellikleri:
RTX 2060 EVO 6 GB
ASUS H510M GAMING.
16 GB RAM
AMD Ryzen 5.
Bilgisayara değil sana yazık olur 5 saat CS ne saç beyazlatır yeminle

Yeni konular

Geri
Yukarı