5 Saat Valorant'tan Sonra 35-45 Derece Normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100 derece oynayan ben bunu beğendi. Slim kasa laptop kullanıyorum.

benim laptopta soğuk odada oynayınca dğşğk sıcaklıkta
Odamda oynuyorum ama söylemeyi unutmuşum MSI afterburner'den fan hızını çok yükseltmiştim o yüzdendir 😅
ben soğuk odada oynarken laptop 55 60 derecede geziyor yük altında. yani bulunduğu yerin sıcaklığı da önemli

100 derece oynayan ben bunu beğendi. Slim kasa laptop kullanıyorum.
knka marka model nedir

Benim laptopta soğuk odada oynayınca dğşğk sıcaklıkta.

Ben soğuk odada oynarken laptop 55 60 derecede geziyor yük altında. Yani bulunduğu yerin sıcaklığı da önemli.

Kanka marka model nedir?

Lenovo Legion Slim 7
R7 5800H.
8*2 3200MHz RAM
RTX 3060.

Windows artık otomatik güncelliyor cahil misiniz?
Özellikle laptoplarda yanlış driverlar indiriyor, her yeniden başlatmadan sonra yeniden indiriyorum maalesef driverı, bulamadım ki otomatik güncelleme kapamayı.

ben soğuk odada oynarken laptop 55 60 derecede geziyor yük altında. yani bulunduğu yerin sıcaklığı da önemli

knka marka model nedir
Bende de boşta 60 yükte 90 Lenovo E15.

knka marka model nedir

o
Özellikle laptoplarda yanlış driverlar indiriyor, her yeniden başlatmadan sonra yeniden indiriyorum maalesef driverı, bulamadım ki otomatik güncelleme kapamayı.

ofis bilgisayarı galiba knka? işlemci turbo boostu kapattın mı? ben kapatınca sıcaklık baya düşüyor işlemcinin yük altında (acer nitro 5 var bende de). birde kaça almıştın pc yi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı