5 saatte şarjı %40 tükenen telefonun şarjı yeterli midir?

5 saat ne yapıldı telefonda? Kapalı bir halde 5 saat geçtiyse çok kötü, oyun oynadıysanız mükemmel.

Ne yaparken yiyor, parlaklık ayarın en düşükte miydi veya en yüksekte miydi? Oyun oynarken yüksek parlaklıkta kullandıysan mükemmel. Ancak ekran kapalıyken o kadar hızlı gidiyorsa ya virüs bulaşmıştır ya da bataryada bir sıkıntı vardır.

Performans modunda ve yüksek parlaklık ayarları ile CoC oynadım yaklaşık 2-3 saat. Onun dışında internette gezdim. Hiçbirini arka plandan silmedim. 10 tane uygulama açık arka planda. Sosyal medya uygulamalarını kullanmadım sadece Chrome kullandım. Bir de Discord'a ve Technopat'a girdim biraz. 1-2 tane uygulama indirdim. 30 dk kadar kapalı kaldı.

Performans modunda ve yüksek parlaklık ayarları ile CoC oynadım yaklaşık 2-3 saat. Onun dışında internette gezdim. Hiçbirini arka plandan silmedim. 10 tane uygulama açık arka planda. Sosyal medya uygulamalarını kullanmadım sadece Chrome kullandım. Bir de Discord'a ve Technopat'a girdim biraz. 1-2 tane uygulama indirdim. 30 dk kadar kapalı kaldı.
Gayet iyi, hangi model?

İyiymiş. Hangi cihaz? Yani modeli ne.

Geri
Yukarı