5 yıllık iOS deneyimi sonrası Android'e geçmek pişmanlık yaratır mı?

5 yıl sonra Android telefona geçiş yapsam pişman olur muyum?
2017'den 2022'ye kadar 7 Plus kullandım ve şu an S21 kullanıyorum. Bir pişmanlık duymadım. Çok özel beklentileriniz yoksa sizin de duyacağınızı sanmam.

Android telefonların sosyal medya performansları IOS'a göre kötü diyorlar.
Performans tarafında bir sıkıntı yok ancak görüntü yüklerken kalitesi düşüyor, o can sıkıcı.

Bir de Samsung'da hareket eden bir şeyi çekerken bulanık çıkıyormuş.
Kullanıcıya ve elindeki kamerayı nasıl değerlendirdiğine göre değişir.
S21 ile gerek konser gibi çok hareketli yerlerde fotoğraflar çektim, gerek 200km/h hızla gidilen araçta videolar çektim ancak bir bulanıklık söz konusu değildi.
Özel hayatıma dair kareler olmasaydı sizinle de paylaşırdım.

Hiç olmasa bile S23 ailesine şans verilebilir.

Dediğim gibi, sosyal medyada iyi değil diye duydum. Bir de hareketli bir fotoğrafta bulanıklık oluyormuş. Bilemedim işte ben de. Yoksa performans açısında bayağı iyiymiş.

6S kullanıyorum hocam. S23 fiyatı bandında alınabilecek Apple telefon hangisi var ki? 13 falan alınır anca.

Eğer çok fazla fotoğraf video çekiyorsan iOS alınabilir fakat onun dışında fiyat performans olarak Android daha önde.

Dediğim gibi, sosyal medyada iyi değil diye duydum. Bir de hareketli bir fotoğrafta bulanıklık oluyormuş. Bilemedim işte ben de. Yoksa performans açısında bayağı iyiymiş.

6S kullanıyorum hocam. S23 fiyatı bandında alınabilecek Apple telefon hangisi var ki? 13 falan alınır anca.

13 mini ya da 12.

iOS Android'den daha iyidir ancak bu her model için değil bence. Kaliteli android telefonda üzmez. Bir S23 kalitesi ile A33 kalitesi bir değil ikiside android olmasına rağmen.

Performans tarafında bir sıkıntı yok ancak görüntü yüklerken kalitesi düşüyor, o can sıkıcı.
Çok ahım şahım bir fark var mı acaba? Bir teknoloji mağazasında deneyimlemem lazım ilk önce. Bir bakacağım.

iOS Android'den daha iyidir ancak bu her model için değil bence. Kaliteli android telefonda üzmez. Bir S23 kalitesi ile A33 kalitesi bir değil ikiside android olmasına rağmen.
Bir bakacağım.

Çok ahım şahım bir fark var mı acaba? Bir teknoloji mağazasında deneyimlemem lazım ilk önce. Bir bakacağım.
En son bir arkadaşımla kameradan 2 metre uzakta çekindiğimiz bir fotoğrafı hikayeme koymuştum.
Gözümüzün açık olup olmadığı bile zar zor belli oluyordu :D

Tabii arada çekim kalitesi farkı oluşacaktır S23 ailesi ile. Mutlaka bir yerde denetin veya S23 kullandığını bildiğiniz kişilerin sosyal medyalarına bakın.

Fotoğraf kalitesi için size verebileceğim önerim fotoğrafı 16:9 formatında kırpmanız olucak. Ben bayadır o şekil kullanıyorum ve gayet net görünüyor hikayeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı