50.000 TL 4070'li laptop önerisi

Bütçe
50000

evreann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Otopsi Teknikeri
RTX 4070'li bir laptop almak istiyorum. Ama laptop piyasasına hiç hakim değilim. Araştırmak için işin içine girdiğimde kafam karıştı ve siz değerli forum kullanıcılarına sormak istedim. Bu laptop ile oyun oynamak istiyorum. Sürekli yanımda gezdirmek durumundayım. Çalışıyorum ve hem iş yerinde nöbetçi olduğumda hem de evde televizyonuma bağlayarak oynamak istiyorum. O yüzden oyun için laptop tercih edeceğim. Ayırabileceğim en yüksek bütçe 50.000 TL. Ryzen'ya da Intel işlemci arasında ayrım yapmıyorum. Hangisi daha iyi ise o olsun.

O kadar hoşuma gidiyordu ki bu ROG'ların tasarımı… baktığımda bulamamıştım bu fiyata 4070'li. Ya da yeni indirime girmiş. Aşırı sevindirdiniz beni. Teşekkür ediyorum:)

ama bu duygularımla oynadı benim 🥲 ben rog diye gördüm ki öyle görselde ama tuf serisinin fiyatı imiş:(

Dosya Ekleri

• IMG_2082.png
    IMG_2082.png
    172,9 KB · Görüntüleme: 27
O kadar hoşuma gidiyordu ki bu ROG'ların tasarımı… baktığımda bulamamıştım bu fiyata 4070'li. Ya da yeni indirime girmiş. Aşırı sevindirdiniz beni. Teşekkür ediyorum:)

Cihaz TUF hocam :(

Peki bu paylaşacağım linkte ki cihazımı almak daha mantıklı yoksa ASUS TUF olanı mı?

Peki bu paylaşacağım linkte ki cihazımı almak daha mantıklı yoksa ASUS TUF olanı mı?

TUF daha mantıklı.

Geri
Yukarı