50.000 TL bütçe ile en iyi laptop önerisi

Bütçe
50.000 TL

@Bestty

Cihazlardaki eksikler neler bilmediğimden soruyorum?

TUF serisini bir süredir takip etmiyorum ancak değişiklik olmadıysa özellikle F serisi çok ısınıyor ve kalite bakımından Nitro 16 gibi cihazların aşağısında kalıyor. İndirim olmadıkça alınabilecek cihazlar değiller.

Bu arada ben de Kaan hocamın önerisi üzerine https://www.akakce.com/laptop-noteb...rtx4070-16-qhd-notebook-fiyati,240698519.html bunu önereyim. Bütçe çıkarsa işlemcisi 7840HS'den daha iyidir.

TUF serisini bir süredir takip etmiyorum ancak değişiklik olmadıysa özellikle F serisi çok ısınıyor ve kalite bakımından Nitro 16 gibi cihazların aşağısında kalıyor. İndirim olmadıkça alınabilecek cihazlar değiller.
Değişiklik oldu ve kronik sorunlar büyük oranda çözüldü ısınma sorunu olan kasa başka Tuf idi. 😊
Kalite bakımından Nitro ile kapışır yakı cihazlar diye düşünüyorum.

''Kaçırma bu fiyatları, çünkü bu ürün HP Omen 16-WF0033NT 7Q7Y5EA i5-13500HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe daha dün 39k idi. Şimdi 49k. Fiyat değişim ölçeğine bak.'' Allah allah. @LorrieN benim yorumumu beğenmediniz ama ben zaten bu/sizin belirttiğiniz ürünleri tavsiye ettim. Çelişki nedir de beğenmediniz? Ben Omen marka cihazı alın demiyorum. Bir çelişki var heralde.

Geri
Yukarı