50.000 TL Gaming ve iş için laptop önerisi

Dcnsll

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
50.000TL kabaca bütçe ile (aşağı yukarı oynatabilirim) güçlü bir laptop arıyorum işlerde SolidWorks gibi uygulamalarda kullanacağım oyun olarak da genel olarak her şeye bakabilirim. Beni ileri dönük hüsrana uğratmayacak bir ürün bakıyorum. Hızlı olmasını istiyorum en son nesil işlemciler olursa da güzel olur bu arada kendim bu ürünü buldum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Tulpar T7 V21.9.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

H
Hocam epey de karşılaştıra yapınca benim attığım linkteki Monster daha yüksek bir puan almıs sizin monster için yorumunuz var mıdır

Hocam neden Monster önermiyorsun

Merhaba arkadaşlar,
50.000TL kabaca bütçe ile (aşağı yukarı oynatabilirim) güçlü bir laptop arıyorum işlerde SolidWorks gibi uygulamalarda kullanacağım oyun olarak da genel olarak her şeye bakabilirim. Beni ileri dönük hüsrana uğratmayacak bir ürün bakıyorum. Hızlı olmasını istiyorum en son nesil işlemciler olursa da güzel olur bu arada kendim bu ürünü buldum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Tulpar T7 V21.9.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

SolidWorks gibi uygulamalarda en optimize işlemci Intel işlemcileri o yüzden 12.nesil Intel işlemcili MSI Raider serisi laptoplara bakabilirsiniz veya Lenovo Legion Pro 5 laptopları tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı