50.000 TL motor önerisi

Murat1064

Hectopat
Daha fazla  
Max 50.000 TL bandında bir motor arayışındayım.
Normalde bütçem maksimum 85.000 idi ancak temiz NS200 bakıyordum bu fiyata 2016 kazalı motorlar var o yüzden forumdaki bir arkadaş tavsiyesi sayesinde vazgeçtim. Kalan paramı altın vb yatırımı yapacağım. 1 sene sonra satıp model yükselteceğim.
Aradığım motor ev-iş, hafta sonu oraya buraya gitmek için.
Yakıtı abartı olmayan sürekli tamir masrafı çıkarmayacak, al satı kolay bir model scooter, naked, commuter vs. fark etmez.
Ev iş rotam İzmir Buca-gaziemir 10 km kadar bunun 6 km kadarı otoban. Hız meraklısı değilim 80-100 kmh de zorlanmaması yeterli benim için.

Normalde bütçem maksimum 85.000 idi ancak temiz NS200 bakıyordum bu fiyata 2016 kazalı motorlar var o yüzden forumdaki bir arkadaş tavsiyesi sayesinde vazgeçtim. Kalan paramı altın vb yatırımı yapacağım. 1 sene sonra satıp model yükselteceğim.
Yakıtı abartı olmayan sürekli tamir masrafı çıkarmayacak, al satı kolay bir model scooter, naked, commuter vs. fark etmez.
Ev iş rotam İzmir Buca-gaziemir 10 km kadar bunun 6 km kadarı otoban. Hız meraklısı değilim 80-100 kmh de zorlanmaması yeterli benim için.

Hocam bence direk 85tlnizi kullanın evet motor bir yatırım aracı sayılmaz ama daha motor fiyatlarının düştüğünü görmedim.

Hocam bence direk 85tlnizi kullanın evet motor bir yatırım aracı sayılmaz ama daha motor fiyatlarının düştüğünü görmedim.
Piyasa o kadar berbat ki...
Bayi satış fiyatı (hemen teslim) 117 bin TL iken
2. El 30.000km 2017-2018ler 95 bin 100 bine İzmirde.
İzmir dışında da pek fark yok İstanbulda uygunlar var biraz ancak benim zamanım yok gidip alamaya.

Scooter olarak Honda dio düşünebilirsin
2.el temiz bulursan kesinlikle tavsiye ederim hem yakıtı çok iyi hem değeri artıyor hem de Japon.
Fiyatları uçurmuşlar temizleri 90 bin

Son düzenleme:
Mondial Drift L.

Falcon Mocco 50. Ruhsat 50CC sigorta vergi yok motor direkt 125CC.

Ev iş arası otoban rotası diye belirtmişim. Sen gelip otobana çıkması yasak motor öneriyorsun.

Kampanya vardı gittim Honda diyor aldım. Seneye satıp CC yükselteceğim Japon'ların alım satımı daha kolay ve piyasası bol diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı