30.000 TL motosiklet önerisi

Kronos1509

Attopat
Daha fazla  
Kendimi bildim bileli motorlara bayağı ilgim var. Sürmesini az çok biliyorum. Kendime bir motor almak istiyorum. 125 CC, 250 CC vs bir motor düşünüyorum. Bütçem 30.000 TL. Önerileriniz var ise yazarsanız sevinirim.

Birkaç yerden Megelli 250r markasını gördüm, tek sıkıntı titremesiymiş, fazla sıkıntı yaratır mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
CBR125R alabilirsin pek iyi değil ama seni tatmin edebilir eğer ilk motorunsa.
Bende A1 alacağım bu yıl sonunda, CBR125 düşünüyorum.

Yamaha'nın parçaları Honda'ya göre pahalı olduğu için CBR 125R önerebilirim. Onun dışında zaten alınacak bir model yok. Başka marka ve modeller var ama onları satarken sorun olacağı için ne ben almayı düşünüyorum nede sana öneririm.

Cbr125 saatli bomba gibi temizini bulman lazım ki temizi de kaç paradır.. değmez kesinlikle hem sıfır al için rahat olsun bence pulsarın yedek parçaları ucuz ya öyle pahalı değil
Yani cbr125 e kadar cbr250 alırsın o paraya düşük km

Ikinci el 33 bin civarına temiz ve 8-12 bin km aralığında cfmoto 250 sr bulmak mümkün. Kaslı görünen bir model ve gayet yeterli güce sahip. Ancak parçaları RS200'den pahalı, oturuş pozisyonu daha yatık ki RS200 hariç her modelde bu belli. Biraz bel ağrısı yapar ve başlangıçta zorluk yaratır, satması da bir kademe daha zor. CBR 125-250 modellerine hiç bakmayın bile. Piyasada temiz gözükeni bulunsa dahi bir önceki kullanıcıdan dolayı elbet sorun çıkarıyor.
Hocam Pulsar'ın yedek malzemesi mi daha ucuz yoksa CBR 125R'ın mı?
Hocam grenajları cbr için daha ucuz ancak yağ filtresinden radyatöre kadar neredeyse tüm parçalar rs200 için daha ucuz

Yeni konular

Geri
Yukarı