50-60 bin TL laptop önerisi

Bütçe
50000
Hocam etiketlendiğimi görünce mutlu oldum :) bu fiyattaki çoğu MSI ürününde ekran kartlarının watt değerleri düşük oluyor ve o paraları hak etmiyor MSI'ın yüksek bütçelerdeki cihazları güzel fakat ben olsam yine ROG STRIX tercih ederdim.

İ9 işlemcili olan daha avantajlı hocam hatta bayağı bayağı daha avantajlı.

Ekleme: MSI'ın linkine tekrardan baktım ve bu cihazda ekran kartı watt değeri düşük değilmiş fakat yine de ben olsam ROG STRIX tercih ederdim :)
İ9 modeli 4070 bence o fiyatta kesinlikle alınmaz. 4080 4070'e %50 fark atıyor. 4080 vectorun paneli biraz kötü soğutması iyi. G16 coil whine ve ısınma problemi var diye biliyordum senin cihaz bayağı temizdi bakalım arkadaşın g16 4080 alması daha iyi gibi.

İ9 modeli 4070 bence o fiyatta kesinlikle alınmaz. 4080 4070'e %50 fark atıyor. 4080 vectorun paneli biraz kötü soğutması iyi. G16 coil whine ve ısınma problemi var diye biliyordum senin cihaz bayağı temizdi bakalım arkadaşın g16 4080 alması daha iyi gibi.
4080 olarak görmüşüm hocam kusura bakmayın. İ7 de yetecektir ama 16gb ram biraz üzebilir.
Tekrardan hatırlatayım Coil whine sıkıntısı var fakat rahatsız etmiyor soğutma değerlerini bir konuya atmıştım fakat konu adını unuttum bulursam ekleyeyim.

4080 olarak görmüşüm hocam kusura bakmayın. İ7 de yetecektir ama 16gb ram biraz üzebilir.
Tekrardan hatırlatayım Coil whine sıkıntısı var fakat rahatsız etmiyor soğutma değerlerini bir konuya atmıştım fakat konu adını unuttum bulursam ekleyeyim.
Bende bayağı uğraşıp sizi bulduydumda konuyu tekrar bulamam galiba 😅

evet benimde tek canımı sıkan konu 16 gb olması gerçekten

bir çok arkadaşım bu ürüne tamam dedi, bende bu üründe kaldım fakat kafamı bi ürün karıştırdı:

bu üründe hp omen olduğu için biraz tereddüt ettim, bir yakınım i9 4090 olan versiyonunu kullanmış ve ısındığını, çok ses çıkardığını söylemişti.

sizi üzen başka bir tarafı varmı acaba ?

evet benimde tek canımı sıkan konu 16 gb olması gerçekten

bir çok arkadaşım bu ürüne tamam dedi, bende bu üründe kaldım fakat kafamı bi ürün karıştırdı:

bu üründe hp omen olduğu için biraz tereddüt ettim, bir yakınım i9 4090 olan versiyonunu kullanmış ve ısındığını, çok ses çıkardığını söylemişti.

sizi üzen başka bir tarafı varmı acaba ?
Omen alınmaz.

Bu attığım ROG STRIX laptopu iyi mi sizce?

G16 4080 modeli iyi hocam alabilirsiniz. MSI Vector soğutma olarak daha iyi panel olarak sanırım G16 daha iyi. @Senyör Kesada sizi daha iyi bilgilendirir. Bütçe çıkarsa bunu alabilirsin.

Geri
Yukarı