50-70 TL Arası İSS Önerisi

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
D-Smart anlaşmamız bitti bitecek. 50-70 TL arası, taş çatlasa 80 TL olacak şekilde İSS önerisi?

En avantajlı ve en iyisi hangisidir?

Not: 2 masaüstü kablo ile, 1 dizüstü WiFi ile, 2 tablet WiFi ile, 7-8 telefon ise WiFi ile bağlanıyoruz.
(Komşular dahil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bursa da yaşadığınız ilçeye mahalleye göre İSS'lere bakabilirsiniz. Altyapıları var mı? Süperonline,Türk Telekom,Türknet gibi birçok İSS var.

TurkNet güzel fakat teknik servisleri duyduğuma göre kötü. Superonline tavsiye ederim fakat Turk Telekom'da santrale yakınlık mevzusu çok önemli. Santralin 1-2 sokak ilerisinde oturuyorum ve vaat edilen hızı alıyorum.

Turknet öneririm. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! bu linkten 1 ay bedava internette kazanabilirsiniz. Lakin binanızda Superonline, KabloNet fiberi varsa düşünmeden fiber kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca NetSpeed'e de bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

TurkNet güzel fakat teknik servisleri duyduğuma göre kötü. Superonline tavsiye ederim fakat Turk Telekom'da santrale yakınlık mevzusu çok önemli. Santralin 1-2 sokak ilerisinde oturuyorum ve vaat edilen hızı alıyorum.
Önceden kötüydü hocam da artık kendi saha ekipleri var diye biliyorum. Sadece müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz illa OIM'den veya telefonla destek kaydı oluşturmak zorundasınız.

Vodafone veya Turkcell den bir paket bak emin ol pişman olmassın TürkNet belasından uzak dur Vodafone'de 100 Mpbs internet 69.90 TL Tavsiye ederim
Ekran Alıntısı.PNG

Önemli olan paket değil bulunduğu muhitte olan altyapı. Kontrol ettirmen gerekiyor. Her muhitte her iSS'nın farklı altyapısı var. Öğrenip ona göre paket seçmeni tavsiye ediyorum. Tabiki diğer etmen de modemin alacağın paketi desteklemesi gerek.

İnternet işinde kesinlikle altyapı önemlidir. Bulunduğun yerde Kablonet varsa direk geç derim. Teknik servislerinden tutun müşteri hizmetlerine kadar çok iyiler. Önerim Kablonet.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı