70 TL İSS Önerisi

Vodafone Fiber => İlk 6 ay 65 sonra 75 (24 ay taahhüt) (24mbps)

Altyapı desteğinizi bilmeden bir öneri yapmak mantıklı olmayacaktır. Sizin, ISS'lerin sitelerinden test yaparak, F/P bir ISS seçmeniz önem arz ediyor.

Hocam adam aşılmayacak diyor 70 TL siz 75 TL diyorsunuz. Bir de Türknete bak derim.
Hocam Turknet sık kopma yapıyor bulunduğum şehir açısından konuşursak. Eğer konu sahibi 5 liraya kıymaz ise korkarım ki fiber tarife yok diyebiliriz (o bütçede)

Hocam 50 Mbps kadar altyapım destekliyor, modemim yok ve bütçeyi inanın bu kadara zor çıkardım.Vodafone'den bıktım artık o yüzden Vodafone önermeyin.Gerçekten aradaki farka değicekse bütçeyi biraz daha aşabilirim belki.Şuanda kullandığım internet 3 Mbps olduğu için 16 Mbps'ye geçsem bile acayip bir hız farkı olucak benim için.

Hocam 50 Mbps kadar altyapım destekliyor, modemim yok ve bütçeyi inanın bu kadara zor çıkardım.Vodafone'den bıktım artık o yüzden Vodafone önermeyin.Gerçekten aradaki farka değicekse bütçeyi biraz daha aşabilirim belki.Şuanda kullandığım internet 3 Mbps olduğu için 16 Mbps'ye geçsem bile acayip bir hız farkı olucak benim için.
1-Türknet gerçekten problemli bir operatör. Onu şahsen ben önermem (Referans şikayetvar.com)
2-Türk Telekom bütçenize göre değil.
3-Uydunet altyapınız yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı